Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat , Otwarty dostęp

13 lutego 2020

Grand Canyon:ON
Druga generacja e-MTB od Canyona

0 1348

Premiera Spectrala:ON w 2018 stanowiła dla Canyona początek nowego rozdziału - rozdziału dotyczącego e-bike’ów. Niedługo potem Neuron:ON sprawił, że Canyon na dobre zaangażował się w rowery elektryczne.

 


 

W tej chwili ta marka kojarzona z bezpośrednią sprzedażą rowerów, czyni kolejny krok. Wraz z Grand Canyon:ON - elektrycznym hardtailem, Canyon wprowadza nową generację e-bike’ów z całkowicie zintegrowanymi systemami napędowymi. Grand Canyon:ON jest pierwszym z tej nowej generacji. Dzięki specjalnym cechom konstrukcyjnym, innowacyjnej technologii i charakterystycznemu projektowi Canyona to zupełnie nowy standard!

 

 

 

 

Podobnie jak analogowy Grand Canyon, Grand Canyon:ON to hardtail dla bikerów na wszystkich poziomach, z solidną ramą z aluminium 6061 zbudowaną wokół mocnego układu napędowego Steps E8000 od Shimano. Silnik i akumulator BT-E8035 są całkowicie zintegrowane z dolną rurą, zapewniając czysty i elegancki wygląd. Ładowanie można przeprowadzić poprzez wyjęcie akumulatora i ładowanie w zewnętrznej ładowarce lub po prostu naładować za pomocą gniazda zintegrowanego z rurą podsiodłową. Cały rower pochwalić się może całą listą szczególnych rozwiązań: przycisk ON/OFF w wygodnym miejscu na górnej rurze, a także Port USB-C do ładowania urządzeń w czasie jazdy. Kolejną udogodnieniem jest opracowany przez Canyon zestaw kierownicy i mostka, wewnątrz których poprowadzono kable do wyświetlacza sterowania. Row...

Artykuł jest dostępny w całości tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jak uzyskać dostęp? Wystarczy, że założysz bezpłatne konto lub zalogujesz się.
Czeka na Ciebie pakiet inspirujących materiałow pokazowych.
Załóż bezpłatne konto Zaloguj się

Przypisy