Autor: Informacja prasowa

    

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Buycycle. Kup używany rower w idealnym stanie

Niemiecka internetowa giełda z używanymi rowerami Buycycle wchodzi na międzynarodowy rynek

Czytaj więcej

Już 8 października Garmin MTB Series Gdańsk 2022

Cykl Garmin MTB Series to przede wszystkim doskonałe warunki do ścigania w wymagającym terenie i na różnorodnych trasach. Jak co roku zawodom przewodzić będzie hasło: “Minimum asfaltu, maksimum frajdy”. Ostatni, finałowy wyścig Garmin MTB Series 2022 rozegra się już 8 października 2022. Zapisy trwają!

Czytaj więcej

5 powodów żeby przyjechać na Joy Ride Days w Szczyrku!

1. To przywilej i obowiązek każdego rowerzysty 

“Joy Ride jest to jest król rowerów, tak jak lew to jest król dżungli! Może to brzmi balanie, ale warto wpaść na tą imprezę właśnie dlatego, że wpadają na nią wszyscy. Starzy znajomi, z którymi dawniej ścigaliśmy się w zjeździe, a teraz bujamy się na elektrykach, nowi amatorzy dwóch kółek, którzy chcą poczuć atmosferę rowerowego festiwalu, zajawkowicze, którzy chcą przetestować rowery i wydać na rowerowe fanty, tysiące odkładane przez miesiące w skrzynce skarbonce. 

Czytaj więcej

Nowa ścieżka enduro w Szczyrku

Szczyrk Enduro Trails by TREK to kompleks ścieżek rowerowych enduro, który w tym roku obchodzi swoje 3. urodziny. Do tej pory udostępnione zostało 13 km tras zjazdowych, ale z okazji urodzin IDZIE NOWE!

Czytaj więcej

Nowy Giant Propel Aero wkracza na scenę

Nowy Propel ma zapewniać lepszą aerodynamikę, większą wydajność, oraz łatwiejszą obsługę. Ten rower wygrywał już etapy podczas tegorocznego Tour de France, możemy więc wnioskowaać, że to wszystko właśnie się spełnia. 

Czytaj więcej

FRRuuu - Firmowy Rajd Rowerowy

Kiedy ceny paliw nabierają rozpędu, Ty rozpędź się na rowerze podczas FRRuuu - największej integracji firmowej w Polsce!

Czytaj więcej

Sięgając chmur – 50 kolarskich podjazdów

Dlaczego Passo dello Stelvio jest największą z ikon? Który z alpejskich podjazdów nazwaliśmy “wilkiem w owczej skórze”? Jaki pomysł zrodził się wśród śnieżnej zamieci na przełęczy Gavia? 

Czytaj więcej

Dawid Godziek złotym medalistą X-Games w BMX Dirt!

Po trzech latach przerwy od rywalizacji w zawodach BMX’owych, Dawid Godziek wraca na międzynarodową arenę w pięknym stylu! Start w legendarnych zawodach X-Games organizowanych w słonecznej Kaliforni Polak kończy ze złotym medalem na szyi! 

Czytaj więcej

Konkurs z okazji 79. edycji Tour de Pologne

W związku ze zbliżającą się 79. edycją Tour de Pologne (30.07-05.08.2022), największej imprezy sportowej w Polsce, najważniejszego wyścigu kolarskiego w Europie Środkowowschodniej, organizator wydarzenia, zespół Lang Team, uruchamia specjalny konkurs i kampanię promocyjną pt. „Moje kolarstwo”.

Czytaj więcej

RONDO MYLC. Off-roadowy Gravel

Nowe RONDO Mylc, o wyglądzie MTB pospawanego w garażu przez szalonego artystę, właśnie ujrzało światło dzienne. 

Czytaj więcej

Myślenicka Góra Chełm zdobyta przez kolarzy

W minioną sobotę 2 lipca w Myślenicach odbyły się zawody „Makita Enduro MTB Series”. Wyścig będący częścią festiwalu Extreme Jam zgromadził ponad 200 uczestników z całej Polski. Ich opinie świadczą, że był to udany debiut zawodów enduro, a tym samym dobry prognostyk dla powstającego już kompleksu tras rowerowych „Myślenice Singletracks”.

 

Czytaj więcej