Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat , Otwarty dostęp

8 stycznia 2020

Fabio Wibmer od 2020 w Canyonie!

255

Monachium, 8 stycznia 2020 roku 

Dla trialowca i profesjonalnego zawodnika grawitacyjnego MTB Fabio Wibmera, rok 2020 to nie tylko początek nowej dekady, ale także nowa era: od teraz ten austriacki rider dosiadać będzie Torque’a, Sendera i zupełnie nowego roweru trialowego Canyona.

 

Dzięki Canyonowi -  swojemu nowemu partnerowi Fabio cieszy się, że w końcu ma jednego dostawcę wszystkich swoich rowerów. Niemiecki lider sprzedaży rowerów w systemie Direct-2 stworzył nawet swój absolutnie pierwszy rower trialowy specjalnie dla Fabio. Jako najnowszy członek zespołu Canyon Team, Fabio będzie nadal demonstrował spektakularne triki, ale ma już pierwsze plany na inne “przygody”.

 

 

 

 

Producent rowerów z Koblencji w Niemczech wita swojego najnowszego i prawdopodobnie najbardziej znanego członka zespołu wyjątkowym prezentem: stworzył dla niego absolutnie nowy rower. Pierwszy rower trialowy Canyona uzupełni park maszyn Fabio wraz ze sprawdzonym już Torque’iem i Senderem. „Bardzo się cieszę, że znalazłem nowego partnera jakim jest Canyon. W tej chwili dysponuję trzema rowerami jednego producenta, mam ni...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy