Dołącz do czytelników
Brak wyników

Sport

25 lutego 2021

Virtual Tour of Slovenia na platformie Rouvy – pościgaj się z Rogoličem

129

Każdy chciałby móc zaplanować w tym roku wakacje. Żeby jeszcze bardziej nakręcić apetyt na wzięcie pod uwagę Słowenii, ich krajowe biuro promocji turystyki połączyło siły z lokalnym klubem kolarskim i agencją medialną i zorganizowało wirtualne gran fondo najciekawszymi drogami Słowenii.

 

POLECAMY

 

Pięć etapów organizowanych jest w soboty począwszy od 27 lutego. Odcinki mają po 18 do 42 km, ale sam dystans może być zdradliwy przy planowaniu wysiłku – to wszystko w dużych górach. Można startować w rywalizacyjnej formule race lub po prostu wybrać się na przejażdżkę - group ride. W formule race każdy z wyścigów będzie klasyfikowany osobno w licznych kategoriach. Będą też wyłonieni zwycięzcy cyklu.

 

 

 

 

 

Primoz Rogolič, który promuje wydarzenie, weźmie udział w najdłuższym etapie Bohinj – Bled – Pokljuka 20 marca. Tour of Slovenia odbędzie się na platformie ROUVY, gdzie po zapisanym wcześniej i przewijanym w tempie jazdy materiale filmowym HD porusza się wirtualnym avatarem reagującym na dane z niezbędnego do takiej imprezy interaktywnego trenażera. Do startu wystarczy utworzyć konto (darmowe przez pierwsze 14 dni).

 

 

Przypisy