Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat

7 listopada 2019

Twenty/twenty dziewczyńskie ciuchy od Leatt
Techniczne, wytrzymałe, specjalnie dla kobiet

176

Leatt wypuścił właśnie zupełnie nową kolekcję odzieży MTB dla kobiet Twenty/Twenty. Oferta oparta jest na komforcie i trwałości - dwóch cechach, które cenią riderzy MTB. 

 

 

Kurtki, koszulki, szorty i rękawiczki, zaprojektowane specjalnie z myślą o kobietach, niezależnie od tego, będę pracować podczas ostrego enduro, czy na szybkich pylastych trailach, zapewnią Ci chłód, spokój ducha i wygodę, umożliwiając skupienie i przyjemność z jazdy.

 


 

KURTKA DBX 2.0

Ta wiatroodporna kurtka wykonana jest z czterokierunkowo elastycznego materiału z oddychającą membraną zapewniającą wygodne dopasowanie. Ma również powłokę odporną na zabrudzenia, wodę i plamy, dzięki czemu pozostaniesz czysta i sucha - nawet w trudnych warunkach pogodowych, a nowa podszewka z siatki X-Flow zapewnia jednocześnie chłodzenie. Kaptur ma dopasowanie do kasku, dzięki czemu zapewnia suchość, ciepło i bezpieczeństwo. System magnesów w kapturze, unikalny dla odzieży wierzchniej Leatt, utrzymuje kaptur bezpiecznie przymocowany do kasku podczas jazdy i zapobiega opadaniu kaptura po złożeniu. Kurtka składa się również do własnej kieszeni na piersi dla jej wygodnego przechowywania.

 

 

 

JERSEY DBX 2.0 LONG

Ta luźna koszulka rowerowa z długimi rękawami jest lekka, elastyczna i oddychająca - idealna na wiele warunków pogodowych, z którymi zmierzysz się podczas jazdy. Ma wyjątkowe, bawełniane owerlokowe szwy dla większego komfortu. Koszulka jest przeznaczona do noszenia z lub bez zbroi.

 

 

 

JERSEY DBX 2.0 KRÓTKI

Ta luźna koszulka rowerowa z rękawami w kształcie litery T jest dostosowana do potrzeb kobiet i oferuje chłód casualowej koszulki, będąc jednak techniczną koszulką rowerową. Wykonana z miękkiego, wygodnego, przypominającego w dotyku bawełnę, materiału, który jest lekki, oddychający i elastyczny, zapewniając chłodzenie w najgorętsze dni. Szwy owerlokowe zapewniają dodatkowy komfort. Koszulka jest przeznaczona do noszenia z lub bez zbroi.

 

 

 

SZORTY DBX 2.0

Te ultralekkie spodenki rowerowe są dopasowane do kobiecej sylwetki, zapewniając doskonały komfort i trwałość. Powłoka z tkaniny odpornej na zabrudzenia, wodę i plamy zapewnia suchość i czystość, a wycinana laserowo wentylacja zapewnia chłodzenie. Kryte zamki błyskawiczne i wzmocnione wielorzędowe szwy zapewniają doskonałą trwałość. Możesz jeździć komfortowo przez cały dzień z miękką w dotyku podszewką w talii i bezszwowym panelem wkładki.

 

 

 

RĘKAWICE DBX 1.0 GRIPR

Pierwsze rękawiczki rowerowe Leatt dla kobiet są dopasowane, ultralekkie, bardzo trwałe i pasują jak druga skóra. Są również wyposażone w bezszwową, wstępnie formowaną powierzchnię wewnętrzną dłoni MicronGrip, która zapewnia doskonałą przyczepność na mokro i na sucho. Te super cienkie rękawiczki zapewniają doskonałe wyczucie kierownicy i mają nowy wentylowany, czterokierunkowo elastyczny wierzch dla lepszego dopasowania i oddychalności.

 

 

 

 

WIęcej informacji znajdziecie na stronie leatt.com.

Przypisy