Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat

12 listopada 2019

Nowy Cannondale SuperSix EVO Neo
Elektryczny rower szosowy zbudowany, byś mógł latać.

396

Cannondale, marka premium firmy Dorel Industries, Inc. wprowadza na rynek nowego SuperSix EVO Neo - elektryczną wersję swojej ponadczasowej wyścigowej szosówki - SuperSix EVO. SuperSix EVO Neo zachowuje lekkość, właściwości jezdne i wrażenia z jazdy znane z oryginału, ale z dyskretnym wspomaganiem, które pozwala oswajać podjazdy i wiatr.

 

 

 

Elektryczny, ale wciąż bardzo aero

Nieelektryczny brat SuperSix EVO Neo to najszybszy lekki rower na rynku. Elektryczna wersja korzysta z tych samych osiągnięć optymalizacji aerodynamicznej. „Wiemy, że redukcja oporu ma ogromny wpływ na prędkość i osiągi podczas jazdy na rowerze”, powiedział Nathan Barry, inżynier projektu Cannondale. „Dotyczy to również rowerów e-road; redukcja oporu pozwala jechać szybciej, zwłaszcza gdy kolarz przekracza próg wspomagania (25 km/h). ”W ramie zastosowano rurki przekrojach w kształcie kadłuba statku, które mogą generować do 30% mniej oporu niż okrągłe rurki o porównywalnej wielkości. Komponenty takie jak elegancka kierownica SAVE SystemBar, mostek KNØT i sztyca 27 KNØT pomagają utrzymać niski opór i wysokie prędkości.

 

 

 

 

 

11,3 kg

Ten elektryk jest naprawdę lekki. Cannondale połączył swoją zastrzeżoną konstrukcję z włókna węglowego BallisTec ze światowej klasy lekkim układem napędowym X35 firmy Mahle ebikemotion. Model SuperSix EVO Neo 1 waży zaledwie 11,3 kg w rozmiarze L, zapewniając taką responsywność i zwrotność, że ​​łatwo zapomnieć, że SuperSix EVO Neo to rower elektryczny, dopóki nie zacznie pomagać pod górę.

 

 

 

 

Wspomaganie

Napęd Mahle ebikemotion składa się z lekkiego silnika o mocy 250 W w tylnej piaście i ukrytego w ramie akumulatora 250 Wh, oferującego trzy poziomy "idealnego” wspomagania aż do 20 km/h (USA) lub 25 km/h (Unia Europejska); właśnie wtedy, gdy jest to potrzebne, i niezauważalne, gdy nie jest. Zintegrowany przycisk sterowania zlokalizowany na górnej rurze pozwala wybrać poziom wspomagania i monitorować naładowanie akumulatora w czasie jazdy, wtopiony w ramę, utrzymuje “czysty” wygląd kierownicy.

 

 

 

 

Komunikacja

SuperSix EVO Neo oferuje kolarzom nowy sposób komunikacji z rowerem i zupełnie nowe przeżycia z jazdy. Zintegrowany czujnik w kole bezprzewodowo komunikuje się z aplikacją Cannondale, aby dostarczać za pośrednictwem smartfona niezwykle dokładne dane o prędkości, trasie i odległości, a także zapewniać szczegółowe informacje o rowerze i wysyłać przypomnienia serwisowe.

 

 

 

Kolekcja

Linia SuperSix EVO Neo obejmuje trzy modele z hamulcami tarczowymi dostępne w rozmiarach S, M i L. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji na temat  SuperSix EVO Neo znajdziecie na stronie www.cannondale.com

 

 

 

Przypisy