Autor: Kuba Chryczyk

Szef działu testów, znany pod pseudonimem „Pan z Brodą”. Absolwent krakowskiego AWF-u. Aktywny sportowiec, były pływak i pasjonat kolarstwa. Ściga się w maratonach MTB, etapówkach oraz triathlonach. Za największy sukces w sezonie 2014 uważa narodziny córki. Rower: HT 29” made in Poland.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Bontrager Kovee RSL 30 TLR Boost 29”

Cena: 10 998 zł (komplet)
Masa: 570/667 g (przednie/tylne)
Trek Bikes, www.trekbikes.com/pl

Czytaj więcej

Pirelli Scorpion XC RC Light 2.4

Cena: 329 zł; Masa: 615 g
Poręba FHU, www.porebarowery.pl
 

Czytaj więcej

Niesamowity Alpine Superlight

Kiedy seryjna maszyna nie spełnia wszystkich oczekiwań, można postawić na indywidualny projekt. W Polsce powstaje mnóstwo pięknych rowerów. Postanowiliśmy opisać proces powstania jednego z najciekawszych – i co dla nas ważniejsze, będącego pokłosiem artykułu o tuningu roweru szosowego z bB #1-2/2021.

Czytaj więcej

RovaNo- Limited XC29 Pro Team

Polski producent od pewnego czasu sporo eksperymentuje z nowymi modelami kół. Najlepszym tego przykładem jest testowany model, który wyróżnia bardzo nowoczesna i ekskluzywna konstrukcja oraz wyżyłowane parametry, co dobrze pokazuje kierunek rozwoju firmy. Koła miały swoją premierę na targach Eurobike, a w sprzedaży mają się pojawić jesienią, ale my już mieliśmy możliwość gruntowanie przetestować jeden z ostatnich przedprodukcyjnych prototypów.

Czytaj więcej