Autor: Łukasz Piątek

   

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Moab, różnorodność w kolorze czerwonym

Obudził nas chłód poranka i wycie katowanych silników terenówek w oddali. Wypełzliśmy z namiotu. Poranne słońce rozświetlało otaczające nas morze czerwonego piachu i skał. Zostało nam kilkaset metrów, by wymęczony wczoraj podjazd na Hurrah Pass dzisiaj nagrodził nas długim zjazdem. Pośpiesznie pakujemy biwak w nasz bikepackingowy stuff i wracamy na szutrową drogę. Za dwa dni mamy stanąć u bram Parku Narodowego Canyonlands, by pokonać jeden z najwspanialszych szlaków offroadowych – White Rim Road. Dlatego teraz wypełniamy wolny czas, błąkając się po pustynnych okolicach Moab.

Czytaj więcej

Silesia. Śląsk odczarowany

Przeklęty kierat dnia codziennego tak pozginał nasze karki, że kiedy podnieśliśmy wzrok znad biurek, klawiatur i kubków po kawie, okazało się, że już sobota.

Czytaj więcej

Bikerafting w Pieninach

Procedury bikepackingu są nieubłagane. Najpierw ściskanie i kompresowanie bagażu, następnie szarpanie i ciągnięcie troków oraz taśm. Przeklinanie wszystkiego, co waży cokolwiek, i spoglądanie z pogardą na rzeczy, których nie udało się spakować, a które muszą okazać się zbyteczne.
 

Czytaj więcej