Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat , Przygoda , Sport

27 stycznia 2020

GRAVEL BLINDURO w Czeskiej Kanadzie
Do wspominania przez lata

249

W dniach 20-21 czerwca 2020 r. Gravel Blinduro powraca do Południowej Bohemii w Czechach, na granicy z Austrią, weekend przed Grinduro w Szwajcarii. To oznacza, że możesz dwa kolejne weekendy spędzić na dwóch niesamowitych imprezach. 

 

 

 

 

 

 

Za 35 EUR dostaniesz w pakiecie asfalty, gładkie szutry, piasek, skalne telewizory, single pełne korzeni oraz ciche polne i leśne drogi - wszystko, czego może życzyć sobie każdy gravel grinder. Zakochasz się w tym zapierającym dech w piersiach regionie zwanym Czeską Kanadą, dzięki niesamowitej przyrodzie w jej niezmienionym charakterze. Gwarantujemy ci to. 

 

Zapisy są wciąż otwarte TUTAJ

 

UWAGA!

Rejestracja na miejscu NIE będzie możliwa.

 

Dołącz do pożeraczy żwiru z całego świata. Jak dotąd Gravel Blinduro gościło zawodników z Austrii, Czech, Niemiec, Węgier, Izraela, Polski, Słowacji, Słowenii, Wielkiej Brytanii i USA.

 

Trasa zaprojektowana przez Michała Prokopa (ten facet jeździ w kasku Red Bulla!) ma około 60 km długości każdego dnia. Nie jest trudna, ale wystarczająco ciężka, by nowicjusz szybko jej nie zapomniał. Dwa dni ścigania na tej samej pętli, ale drugiego dnia przejedziesz ją w przeciwnym kierunku. To, co popłynąłeś w sobotę, jest dokładnie tym, na co będziesz wjeżdżał w niedzielę. I na odwrót. Ta sama pętla, zupełnie inna rasa. Około jednego kilometra w górę każdego dnia - czyli będzie co jechać! 

 

Gravel Blinduro jest przeznaczony dla riderów o każdych umiejętnościach. Z nogami ogolonymi lub owłosionymi, nie dbamy o to :) Wszystko czego potrzebujesz to kierownicy baranka, kasku i dobrego humoru.

 

Śledź stronę Gravel Blinduro na Facebooku

oraz na Instagramie.

 

Przypisy