Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat , Sport

6 maja 2020

Garmin Iron Time Trial 2020 – wirtualna etapówka spod znaku GIT!

59

W dobie pandemii koronawirusa mamy niewiele opcji związanych z utrzymaniem dobrej formy, a pewnie najbardziej wszystkim sportowcom brakuje możliwości udziału w bezpośredniej rywalizacji podczas wyścigów, gdyż są one niestety odwoływane, a termin powrotu do rywalizacji sportowej jest na chwilę obecną niemożliwy do określenia.

Biorąc pod uwagę powyższe argumenty, a także to, że nam również brakuje sportowych wrażeń, postanowiliśmy zaproponować Wam kolarskie ściganie na trenażerach SMART. 

 

 

 

 

Przygotowaliśmy dla Was niezwykle ciekawą propozycję, którą będzie etapówka pod nazwą Garmin Iron Time Trial 2020 przy użyciu aplikacji Rouvy. To wydarzenie będzie składać się z trzech wyścigów organizowanych dzień po dniu w terminie 6-8 maja 2020. Wszyscy posiadacze interaktywnych trenażerów będą mieli niepowtarzalną okazję do rywalizacji z innymi zawodnikami na trasach kolarskich, które poprowadzą zawodników przez najciekawsze tereny położone w okolicach trzech miast gospodarzy cyklu GIT – Stężycy (Kaszubski Park Krajobrazowy), Brodnicy (Brodnicki Park Krajobrazowy, czyli Kraina 101 Jezior) oraz Elbląga (Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej). Realne trasy zostały nagrane za pomocą kamery Garmin VIRB i na początku maja będziecie mieli okazję przenieść się do wirtualnej rzeczywistości na malownicze i ciekawe trasy, a także rywalizować z najlepszymi triathlonistami w Polsce. Każda z tras będzie liczyła sobie ok. 30-36 km i będzie pełna nie tylko cudownych widoków, ale także stromych podjazdów oraz krętych i szybkich zjazdów.

 

 

 

 

Wszystkie edycje będzie można śledzić na Facebooku Garmin Iron Triathlon, gdzie prowadzona będzie relacja live wraz z komentarzem.

 

Aby wystartować w Garmin Iron Time Trial 2020 trzeba posiadać jeden z trenażerów SMART wymienionych w LINKU, ściągnąć aplikację Rouvy, która codziennie w terminie 6-8 maja, o godzinie 19:00 pozwoli rodzinie GIT na namiastkę rywalizacji w czasach pandemii. 

 

Garmin Iron time trial “Krok po kroku"

 

Do zobaczenia na starcie!

Przypisy