Zrób sobie błotnik z kotkiem

Temat specjalny

4-bike.pl to stosunkowo młoda, niewielka firma; zrodziła się z potrzeby i pomysłu, by coś działało lepiej. Tomek, jej założyciel i właściciel, jest z zawodu programistą i nie jest to bez znaczenia w sposobie, jakim zarządza sprzedażą produktów. Ich folie ochronne posłużyły nam do oklejenia Spectrala:ON, a ja przyjrzałam się, jak powstają ich kolorowe błotniki na amortyzator, podczas odwiedzin firmy w Ochabach Małych na Śląsku.

Poznaliśmy się na targach BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy w Warszawie, głównie dlatego, że w oczy rzuciło nam się ich kolorowe stoisko pełne grafik i barw. Od słowa do słowa, okazało się, że błotnik można zamówić swój, z wizerunkiem mamy, chłopaka, kota lub czegokolwiek innego, a tak naprawdę chłopcy zajmują się jeszcze czymś innym, co zupełnie nie rzuca się w oczy – foliami ochronnymi na rower. Wzięliśmy zatem „ich komóreczki i zostaliśmy in touch”.

Początki

Firma jest młoda, na rynku jesteśmy dopiero rok – mówi Tomek Kuryłów, oprowadzając mnie po ich niewielkim zakładzie produkcyjnym. Duży stół poorany ostrzami noży do tapet, wielkoformatowa druk...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla PrenumeratorówCo zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "bikeBoard"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ...i wiele więcej!

Przypisy