Uphill Race Śnieżka i Bike Maraton razem z WOŚP

Wylicytuj numerek z jedynką

Temat

Do 30 stycznia trwa licytacja numerów startowych Bike Maraton i Uphill Race Śnieżka na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tego dnia odbędzie się finał tegorocznej Orkiestry.


Licytacja trwa i wchodzi już na przysłowiową, kolarską, ostatnią prostą. Jeśli ktoś do tej pory chował się w peletonie chętnych na numerek startowy z „jedynką”, to właśnie teraz nadarza się okazja do ataku i zwycięskiego finiszu. W tym wyścigu zwycięzców może być tylko dwóch, chyba że ktoś postanowi zgarnąć całą pulę tylko dla siebie…

 


Nr 1 w Bike Maratonie

... zawsze uprawnia do startu z pierwszej linii w pierwszym sektorze startowym, a miejsce na starcie zawsze czeka. Numer ważny jest na wszystkich jedenastu tegorocznych edycjach cyklu Bike Maraton, w tym na UCI Marathon Series w Jeleniej Górze i Mistrzostwa Polski XCM PZKol w Bardzie Śląskim!

 

 

 


Więcej o Bike Maratonie

 

 

 


Nr 1 w wyścigu Uphill Race Śnieżka

... nie obowiązują Cię limity i nie dotyczy Cię stres i nerwy tych, którzy wystartują razem z elektronicznym systemem zapisów do udziału w wyścigu. Nie zajmujesz się śledzeniem listy rezerwowej i nie liczysz, że jakieś miejsce się zwolni. Będziesz mieć pewność i gwarancję udziału w jednym z najbardziej kultowych polskich wyścigów MTB.

 

 

 

Więcej o Uphill Race Śnieżka

 

 


Kolarski sezon ruszy już niebawem. Warto mieć w nim pewne, stałe i swoje miejsce. W tym roku hasłem przewodnim Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest „Przejrzyj na oczy”. W ramach 30. Finału akcji wspieramy więc dziecięcą okulistykę.

 


Linki do aukcji numerków startowych z jedynkami

Numerek Bike Maraton z jedynką 

Numerek Uphill Race Śnieżka z jedynką

 

 

Przypisy