Tailwind sakwy Speca do elektryków

Sprzęt

Specialized ma w swojej ofercie szerego akcesoriów do rowerów elektrycznych, których kolekcja również się w Specu poszerza z każdym sezonem. W październikowym wydaniu Rowerów elektrycznych 3/2021, który ukaże się jako część październikowego bikeBoardu, opisujemy dwa uniwersalne modele elektryczne Speca - Turbo Como oraz Turbo Vado, a szerzej przyglądamy się modelowi Turbo Tero, którego testujemy w tym samym numerze. Sakwy Tailwind zaprezentowane ostatnio w kolekcji akcesoriów przeznaczone są do tych właśnie rowerów. 

 

 

Aerodynamiczne sakwy Tailwind łączą formę z funkcjonalnością, zmniejszając opór powietrza i zużycie baterii nawet o 6% w testach z konkurencją. Niska masa, czysta konstrukcja zapewnia wg producenta większą stabilność i elegancką estetykę, tworząc nowoczesne rozwiązanie do przechowywania, które pozwoli Ci jechać dalej i szybciej, bez kompromisów w zakresie tego, co przewozisz.

 

Torby są wersji żółtej i czarnej, prawo- oraz lewostronne.

 

 

 

Cechy

Pojemność: 17 litrów 
System mocowania: Klickflix umożliwia szybkie zakładanie i zdejmowanie toreb z roweru, co ułatwia przemieszczanie się, uwalniając górną część bagażnika na dodatkowe miejsce.
Smukła, wodoodporna konstrukcja  
Unikalna konstrukcja z prawej i lewej strony zapewnia optymalną aerodynamikę, zwiększając wydajność.
Specjalny rękaw na laptopa
360-stopniowa odblaskowa grafika  
Wolnostojący kształt umożliwia łatwy załadunek i rozładunek

 

 

 

 

 

Rowery Specialized Turbo Como, Turbo Vado i Turbo Tero, do których pasują sakwy Specialized Tailwind. Opis dwóch pierwszych oraz test Turbo Tero 5.0 znajdziecie w wydaniu bikeBoard 10/2021 połączonego z wydaniem Rowerów elektrycznych 3/2021. 

 

Więcej informacji na Specialized

Przypisy