Prezent dla kolarza

Temat specjalny

Trudno obdarować kolarza czymś kolarskim, bo prawdopodobnie wszystko już ma. No, może poza n+1 rowerem, bo wiadomo, że rowerów można mieć dużo, tzn. więcej! Jeśli masz swojego kolarza „pod ręką” i znasz go dobrze, możesz obdarować go oponą, którą chce mieć, ale szkoda mu forsy; siodełkiem, które zawsze chciał przetestować; czy ciuszkiem, który upatrzył sobie w internecie. To nie zadziała, gdy nie znasz dokładnego modelu opony – podobna, a nie ta sama, oznacza awanturę o wyrzucanie pieniędzy w błoto. Jeszcze gorzej jest, gdy kolarz jest jedynie kolegą z pracy i właśnie wylosowałeś go do obdarowania podczas biurowej wigilii, w dodatku limit prezentowy wynosi 30 zł, a Ty nawet nie wiesz, na jakim rowerze człowiek jeździ. Wtedy zostaje Ci olej do łańcucha na suche warunki albo skarpetki z rowerkiem, czyli coś, co zawsze się przyda. Na wszystkie okoliczności między jednym a drugim przypadkiem, gdy na przykład jesteś bogatą babcią, przygotowaliśmy listę prezentów, na widok których nam samym świecą się oczy, a jednocześnie są to przedmioty, które może nie są niezbędne, ale fajnie je mieć. Obdarowujący musi jedynie kojarzyć, czy interesują Cię wyłącznie asfalty, czy haratanie po dzikich trasach, czy wszystko to, co pomiędzy.

Plecak Thule Vital

 

 

Ośmiolitrowy plecak z bukłakiem o pojemności 2,5 litra na krótsze wypady, dłuższe wyścigi i piesze wędrówki. Ze specjalną rurką Thule ReTrakt, której magnetyczna konstrukcja umożliwia automatyczne blokowanie strumienia napoju pomiędzy łykami. Zmieści kurtkę, narzędzia i kanapki, a przewiewne materiały, z których wykonany jest plecak, zapewniają wygodę podczas jazdy, cena: 719 zł

Torebka na kierownicę Electra Reflective Charcoal Cylinder

Na codzienne dojazdy, ale także na dłuższe wycieczkowe trasy do każdego rodzaju roweru. Pokryta odblaskowym wzorem, który nie tylko jest elegancki, ale zwiększa też bezpieczeństwo na drodze. Zapinana na wodoodporny suwak komora ma przegrodę na telefon, zmieści się w niej również duży powerbank, portfel, klucze, mały aparat, narzędzia, cienka kurtka czy przekąski. Poza tym, jest ładnym przedmiotem, który chce się mieć, cena: 209 zł.

Plecak Specialized/Fjällräven Cave Pack

 

 

Zmodyfikowana wersja kultowego plecaka Fjallraven Verdag, który idealnie mieści się do sakwy Coolcave (równie...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla PrenumeratorówCo zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "bikeBoard"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ...i wiele więcej!

Przypisy