Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat , Rowery

27 maja 2020

Nowy Topstone Carbon Lefty i Topstone Neo Carbon

0 772

Cannondale wprowadza na rynek całkowicie nowe wersje Topstone: z pełnym zawieszeniem i z elektrycznym wspomaganiem. Producent zapewnia, że dzięki nowemu widelcowi Lefty stworzonemu specjalnie dla graveli i wspomaganiu Bosch, rowery Topstone Carbon są teraz bardziej przystosowane do jazdy w terenie i bardziej komfortowe na drodze niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Cannondale wypuszcza dziś trzy nowe gravele:

Topstone Carbon Lefty

 

 

 

 

Topstone Neo Carbon 

 

 

 

 

 

Topstone Neo Carbon Lefty. 

 

 

 

Co my tu mamy?

Topstone Carbon Lefty czerpie trochę z legendarnego Cannondale Slate’a, ale wynosi go na zupełnie nowy poziom, wraz z całkowicie nowym, zbudowany specjalnie na szutry widelcem Lefty Oliver, podczas gdy Topstone Neo Carbon i Topstone Neo Carbon Lefty to rower, w którym spotyka się filozofia elektryka i gravelówki.  

 

Topstone Carbon Lefty ma być gravelem tak wydajnym jak żaden inny. Cannondale wykorzystuje w nim  swój system tylnego zawieszenia KingPin i uzupełnia go o nowy widelec Lefty Oliver odpowiedni na szutry oraz koła 650b na szerokich balonach - to gravel, który ma pozwolić jeździć mocniej i płynniej niż kiedykolwiek wcześniej.


 

Gravelowy Lefty

Lefty Oliver od Cannondale to superlekki widelec z pojedynczą koroną, zaprojektowany specjalnie do jazdy po szutrze. Ma 30-milimetrowy skok wygładzający nierówności, który toczy się po tym samym typie łożyska, co jego wyścigowy kuzyn XC Lefty Ocho, zapewniając niezrównaną gładkość i precyzję kierowania pod dowolnym obciążeniem. Nowy tłumik komorowy Lefty'ego Olivera został również zaprojektowany w taki sposób, aby zminimalizować kołysanie lub nurkowanie, zapewniając super wydajne i płynne odczucie na drodze lub w terenie. Dla maksymalnej wydajności, posiada łatwy...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "bikeBoard"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy