Dołącz do czytelników
Brak wyników

Sport

1 lutego 2022

Filip Helta w KROSS ORLEN Cycling Team

0 1128

Filip Helta dołącza do KROSS ORLEN Cycling Team. W barwach KOCT będzie startowało sześcioro zawodników, w tym czworo Polaków

 

POLECAMY

Filip Helta to kolejny zawodnik, który dołączył do jednej z najlepszych grup kolarskich na świecie – KROSS ORLEN Cycling Team. W poprzednim sezonie Filip zaprezentował się z bardzo dobrej strony, zdobywając mistrzostwo Polski w maratonie MTB, wicemistrzostwo Polski w wyścigu XCC i trzecią lokatę podczas mistrzostw Polski XCO. Z pewnością może osiągnąć jeszcze więcej przy wsparciu KOCT. Tym samym skład drużyny kolarskiej wspieranej przez polskiego producenta rowerów KROSS i PKN ORLEN to sześcioro zawodników, wśród których jest czworo Polaków.

 

KOCT wspiera najlepszych kolarzy górskich na świecie jak i młode talenty, które przy właściwym zapleczu i dobrym zaplanowaniu kalendarza startów, będą w dalszym ciągu rozwijać swoje sportowe kariery.

 

 

- Cieszę się, że polskie firmy stawiają na rozwój polskich kolarzy i że kolejny utalentowany zawodnik dołącza do naszego zespołu. Liczę, że w sezonie 2022, Filip będzie stawał na podiach wyścigów z kalendarza UCI i powalczy o jak najlepsze lokaty w wyścigach Pucharów Świata. Chciałbym, aby rozwijał się zgodnie z planem i robił postępy wobec ubiegłego roku, bo widzę, że ma ogromny potencjał. Cieszy mnie fakt, że w drużynie KOCT będzie aż 4 zawodników z Polski, że możemy wspierać najzdolniejszych, polskich zawodników i pomagać im w osiąganiu dużych, międzynarodowych sukcesów, na zaawansowanych technologicznie rowerach wyprodukowanych w fabryce KROSS w Przasnyszu – mówi Kornel Osicki, Team manager KROSS ORLEN Cycling Team.

 

 

 

Pełny skład drużyny KOCT przedstawia się następująco

- Ondrej Cink, aktualny mistrz Czech, czwarty zawodnik w rankingu UCI oraz trzeci w...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "bikeBoard"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy