Dołącz do czytelników
Brak wyników

Sport

1 października 2021

Zapowiedź Bieszczady Roadtrip 2021

0 447

W sobotę 9 października Cyklokarpaty zapraszają na drugą odsłonę Bieszczady Roadtrip - rajdu rowerowego w sercu najdzikszych gór w Polsce.
 

 

 

“Dla nas, w Cyklokarpatach, jesień zawsze była czasem na luźną jazdę! Po miesiącach intensywnej pracy nad wyścigami MTB zawsze przychodził ten moment, gdy nagle wszystko spowalniało. Gdy mogliśmy wyjechać poza zasięg i po prostu jechać przed siebie bez ciągłego spoglądania na ekran telefonu.” relacjonuje Grzesiek Prucnal, organizator Cyklokarpat.

 

“Chociaż obecny sezon jest dla nas wyjątkowy, nie mogliśmy zrezygnować z podzielenia się z Wami zakątkiem, do którego wracamy co roku. Miejscem, gdzie czas wydaje się nie mieć znaczenia. Szosami, które szczególnie w październikowym słońcu mają niepowtarzalny klimat. Chcemy ponownie zaprosić Was w urokliwe Bieszczady!” - dodaje.

 

 

 

 

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 9 października, a start i meta zlokalizowane będa w Polańczyku przy tafli Jeziora Solińskiego! Do wyboru są trasy 80 km lub 148 km, a na trasie zlokalizowane będą standardowo punkty odpoczynku.

 

“Jako, że formuła Bieszczady Roadtrip to nic innego jak luźny rajd - na bufetach serwować będziemy lokalne przysmaki - od proziaków, czyli placuszków sodowych, przez serki z grilla, po pieczone ziemniaki. Na każdym z punktów skorzystać będzie można z toalety, a na mecie czekać będzie pieczona kiełbaska.”

 

 

 

 

Starty odbywać się będą pomiędzy 8:00 a 10:00 w grupach maksymalnie 10 osobowych bez konieczności wcześniejszej deklaracji grupy i godziny. Jak mówi organizator - zupełny chillout.

 

 

 

 

Wszystko co potrzebujesz wiedzieć znajduje się na stronie: cyklokarpaty.pl/roadtrip

 

 

 

 

Przypisy