Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat

9 września 2019

Trek Allant+

213

Allant+ to zupełnie nowy model miejskiego e-bike'a w ofercie producenta z Wisconsin. Łączy zaawansowaną technicznie konstrukcję i bogate wyposażenie z nietuzunkowym designem. W sam raz to stylowego przemieszczania się po mieście. 

Allant+ będzie napędzany silnikiem Boscha z serii Performance CX line ze zintegrowaną baterią o pojemność 500 lub 625 Wh. Możliwe będzie zwiększenie zasięgu poprzez dopięcie do dolnej rury dodatkowej baterii Boscha o pojemności 500 Wh. Trek nazywa tą technologię Range Boost. 
Budulec ramy to carbon OCLV lub Alpha aluminium w zależności od wersji. Wszystkie wersje będą posiadały wewnętrzne prowadzenie linek, zintegrowane mocowanie Blendr na mostku pozwalające na montaż oświetlenia, hamulce tarczowe a także bagażnik i błotniki. Oprócz podstawowej wersji Allant+7 wyposażonej w wyświetlacz Bosch Purion za wyświetlanie parametrów pracy napędu odpowiedzialny będzie kolorowy wyświetlacz Bosch Kiosk. Rama dostępna będzie również w opcji o obniżonym przekroku. Sugerowane ceny detaliczne to 15 299 zł za Allant+ 7 i 26 999 zł za w pełni karbonową wersję Allant+ 9.9 z carbonową ramą, takim samym sztywnym widelcem i dwunastobiegową grupą Shimano XT M-8100. 
 

 

Przypisy