Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat , Otwarty dostęp

17 kwietnia 2020

SZEŚĆ NAJPOPULARNIEJSZYCH FILMÓW ROWEROWYCH W RED BULL TV

0 1046

Liczba rowerowych produkcji dostępnych w wersji z polskimi napisami w bezpłatnej aplikacji Red Bull TV oraz na stronie www.redbull.pl jest coraz większa. Na platformie odnaleźć można filmy o przełomowych wyprawach i sportowych projektach czy dokumenty przedstawiając historie mistrzów z różnych odmian kolarstwa. MTB, BMX, trial, szosa - każdy fan dwóch kółek znajdzie tu coś dla siebie. Wszystkie materiały dostępne są na wyciągnięcie ręki dzięki aplikacji Red Bull TV na urządzenia mobilne, Smart TV i konsole do gier.

 

Red Bull TV oferuje widzom różnorodne treści video bazujące na unikatowych historiach i nakręcone w najwyższej jakości. Realizacje Red Bull Media House od lat plasują się w czołówce kategorii produkcji sportowych. W 2020 roku sześć z nich zostało nominowanych do prestiżowych nagród Sports Emmy Awards. Wśród nich znalazła się transmisja na żywo z rowerowych zawodów Red Bull Rampage 2019!

 

Oto lista najpopularniejszych w Polsce filmów rowerowych dostępnych w Red Bull TV z bezpośrednimi linkami:

 

 

 

 

North of Nightfall

Przepis na najpiękniejszy downhill w historii? Bezludna, arktyczna wyspa, elitarna grupa rowerzystów i teren, który zmienia się nie do poznania, gdy tylko topnieje śnieg.

 

Reverence

Czy najlepsi rowerowi zawodnicy na świecie nie czują strachu? Reverence zgłębia psychikę sportowców, próbując odpowiedzieć na pytanie: Co motywuje ich do ciągłej walki z grawitacją?

 

UnReal

Pora na małą, rowerową ucieczkę od rzeczywistości. Brandon Semenuk, Cam McCaul i Graham Agassiz przen...

Artykuł jest dostępny w całości tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jak uzyskać dostęp? Wystarczy, że założysz bezpłatne konto lub zalogujesz się.
Czeka na Ciebie pakiet inspirujących materiałow pokazowych.
Załóż bezpłatne konto Zaloguj się

Przypisy