Dołącz do czytelników
Brak wyników

Otwarty dostęp

12 maja 2020

RITCHEY OUTBACK 2
Stalowy gravel od legendy MTB

799

Tom Ritchey pokonuje rocznie około 10 000 mil (16 000 km), większość z nich w terenie. Łącząc to z jego ponad 40-letnim doświadczeniem w projektowaniu i konstruowaniu rowerów, nic dziwnego, że Outback stał się ikoną w pełnym pyłu i kurzu świecie graveli i rowerów przygodowych. Zaktualizowany na 2020 rok, nowy Outback ma teraz kilka nowych udogodnień, które oferują riderom wiele nowych możliwości w ich pogoni za przygodami mającymi miejsce znacznie dalej niż koniec asfaltu i koniec dnia.

 

POLECAMY

 

 

Mocowania bagażnika i błotników pomagają utrzymać suchość i zwiększają pakowność podczas dłuższych jazd, a prześwit na opony 700c x 48mm lub 650b x 2,0" otwiera świat zupełnie nowych możliwości. Rama jest przystosowana do hamulców typu Flat Mount, a nowy widelec Ritchey Adventure z włókna węglowego z wielofunkcyjnymi mocowaniami na goleniach zapewnia więcej miejsc do przewożenia zapasów zebranych w ostatniej odwiedzonej kawiarni.

Starannie spawana metodą TIG z opatentowanymi potrójnie cieniowanymi stalowymi rurami Ritchey Logic rama Outback zapewnia legendarną jakość jazdy Ritchey, jest odporna na najtrudniejszy teren i jest zachwycająco responsywna, gdy chcesz przyspieszyć. Szosa, bezdroża, traile, ekspedycje, Ty to planjesz… nowy Ritchey Outback został zaprojektowany z myślą o wszystkim.

 

 

 

 

Specyfikacja

• Rozmiary: XS, S, M, L XL
• Obrobiony cieplnie, pot...

Artykuł jest dostępny w całości tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jak uzyskać dostęp? Wystarczy, że założysz bezpłatne konto lub zalogujesz się.
Czeka na Ciebie pakiet inspirujących materiałow pokazowych.
Załóż bezpłatne konto Zaloguj się

Przypisy