Dołącz do czytelników
Brak wyników

Sport

28 lipca 2021

Rajdy dla Frajdy 2021 na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu
Zapowiedź

0 395

Przed nami półmetek wakacji, ale przede wszystkim w ten weekend czeka nas półmetek szosowej rywalizacji w ramach cyklu GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE "Rowerem przez Polskę".

VII i VIII odsłona cyklu zabierze nas tym razem na ścianę wschodnią: 

Lubelszczyzna 

W sobotę, 31.07.2021 rywalizacja o miano najlepszego na Lubelszczyźnie zawita do Zwierzyńca gdzie zlokalizowana została baza rajdu, tam też swoje miejsce będzie miał start i meta. Trasa z założenia nie powinna sprawić wielu trudności, ale w jej przebiegu znalazło się kilka miejsc w których osoby cechujący się śmiałością, będą miały szansę wpłynąć na przebieg rywalizacji. Trasa ‘sportowa’ o długości 115 km zakłada 1150 metrów przewyższenia, dla tych którym to mało można wybrać opcję ‘podróżniczą’ o długości 206 km i 1400 metrach wzniosu, a osoby poszukujący czystej rekreacji zachęcamy do zapoznania się z najkrótszą  trasą, której długość to 85 km z różnicą wzniosu 650 metrów.

Link do wydarzenia: https://rajdydlafrajdy.pl/edycja-2021/lubelskie/

 

 

Podkarpacie

W niedzielę, 01.08.2021 serdecznie zapraszamy was na tereny województwa podkarpackiego, a dokładniej do Strzyżowa, który jest tegoroczną bazą rajdu w tym województwie. Trasa rozlokowana na terenie Pogórza Strzyżowskiego i Czarnorzecko-St...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "bikeBoard"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy