PUKY zwiększa swoje moce produkcyjne i ogłasza świąteczną promocję!

W odpowiedzi na silny wzrost popytu na rowery marki PUKY oraz linię rowerów MTB - EIGHTSHOT, niemiecki producent rowerów PUKY otworzył w maju 2022 roku nowy zakład produkcyjny w Polsce.

 

 

Ze względu na ograniczoną powierzchnię w centrali firmy PUKY w Wülfrath, wybór dodatkowego miejsca dla produkcji padł na Polskę, która zaoferowała idealne warunki. ”W ostatnich miesiącach, na terenie strefy ekonomicznej w Opolu, wybudowaliśmy nowoczesny zakład produkcyjny dla 30 pracowników, na powierzchni ponad 3000 metrów kwadratowych. Dzięki elastycznym strukturom produkcyjnym i ścisłej współpracy z zespołem technicznym w Wülfrath jesteśmy w stanie połączyć nasze przyszłe zapotrzebowanie na rowery młodzieżowe z wysokimi standardami jakości”, mówi dyrektor zarządzający Britta Sieper, która jest w dużej mierze odpowiedzialna za projekt.

PUKY jest obecnie w stanie wyprodukować w Polsce do 40 000 wysokiej jakości rowerów dziecięcych i młodzieżowych na wszystkie rynki w Europie. W przypadku dalszego pozytywnego rozwoju sytuacji rynkowej na rynku rowerowym, istnieją wystarczające rezerwy do dalszego rozwoju firmy i zwiększenia produkcji w przyszłości. Kolejną zaskakującą informacją jest wydłużenie gwarancji na ramy, widelce i kierownice do 10 lat! 

Otwarcie fabryki PUKY w Polsce, jest kolejnym krokiem w rozwoju firmy, z tej okazji PUKY ogłosił Świąteczną Promocję dla polskich Klientów – większość pojazdów PUKY jest w tej chwili dostępna w niższych cenach!

 

 

 

Przypisy