Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności 2019

16 października 2019

NR 35 (Październik 2019)

Personalizacja flamastrem

0 475

Bez względu na to, co kto myśli o tatuażach, nurt indywidualizacji się rozwija i oferowany jest często w całkiem niespodziewanych... produktach. Bo każdy chce mieć wyjątkowy rower i wyróżnienie w formie różowych piast nie zadowala. Ale co z innymi produktami, takimi jak kaski czy buty? A ramy? Rzeczywiście, można zaprosić do współpracy tatuatora, który zawrze historię twojego życia na goleniach i kręgosłupie, czyli... widelcu i ramie rowerowej. I będzie to bezbolesne.

WOOM MONSTA

Ale nie tylko dorośli chcą mieć wyjątkowe ramy. Na stoisku Woom znalazł się rower OFF4, którego przednią czarną część pokrył srebrną oryginalną grafiką Michael Hacker. Hacker – nie wiemy, czy to pseudonim, czy nazwisko – jest berlińsko-wiedeńskim ilustratorem. Potwornickie wzorki przewidziane są nie tylko jako ozdoba stoiska targowego startującej nowej marki OFF. Woom dostarcza specjalne sety naklejek projektu Hackera, którymi można ozdobić ramę dowolnego roweru i obręcze kół. Pojawi się jeszcze koszulka z ciekawą grą słów „Worn to be wild” oraz truckerka. Personalizacja? Nie tylko flamastrem. 
 

POLECAMY


NORTHWAVE

Ta zaskakująca wersja butów Extreme Pro, można powiedzieć, że jest wynikiem pracy duetu rodzinnego – jednego z regionalnych menedżerów sprzedaży Northwave, prywatnie fana Gwiezdnych wojen, oraz jego narzeczonej, graficzki, która chcąc zrobić mu przyjemność, ozdobiła parę jego butów motywami znanymi z filmów. W ten sposób powstał wyjątkowy produkt, który można było zobaczyć na targowym stoisku Northwave. Na tym jednak historia się nie kończy. Otóż menedżer zwietrzył w tym świetny pomysł i zaczął pokazywać buty podczas rozmów z klientami. Podobno w ciągu niedługiego czasu zebrał kilkanaście zamówień na indywidualną personalizację graficzną butów. Northwave się temu przygląda i nie jest wykluczone, że w niedalekiej przyszłości usługa taka znajdzie się oficjalnie w ofercie.
 


3T

Dwudziestoośmioletni Andrea Rizzi, pseudonim Il Tela, ukończył szkołę artystyczną Caravaggio w Mediolanie, ale nie porzucił pędzli i kontynuował edukację w Scuola del Fumetto w Mediolanie. Obecnie jest ilustratorem i kolekcjonerem...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "bikeBoard"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy