NOWY VYRON MDS-V3

Marka MAGURA przedstawia nową sztycę VYRON MDS-V3.

Trzecia generacja VYRON pozwala intuicyjnie dostosować wysokość siodełka do trasy, którą jedziesz. Nowa sztyca VYRON to urządzenie, które nie wymaga odpowietrzania, a jej montaż jest bardzo prosty – wystarczy włożyć sztycę, zamontować siodełko – i gotowe!

Technologia Bluetooth zapewnia wolną od opóźnień komunikację między pilotem a sztycą oraz intuicyjną logikę obsługi. Przeprojektowany system hydrauliczny i siłownik o większej prędkości zapewniają lepszy przepływ oleju między komorami hydraulicznymi. W rezultacie sztyca reaguje błyskawicznie na zmianę pozycji.

Nowy VYRON jest w stanie wytrzymać krótkie okresy zanurzenia w wodzie dzięki stopniowi ochrony IP67*. Aby chronić elektronikę przed wodą i kurzem, wspornik siodła nie posiada portu ładowania, ale zamiast tego ma baterię, która znajduje się za szczelną pokrywą. Wymienną baterię litową CR2 można znaleźć w każdym sklepie z elektroniką i zasila VYRON przez okres do jednego roku.

 

 

VYRON jest dostępny w dwóch średnicach i czterech wariantach skoku. Istnieje możliwość zmiany podstawy rury ślizgowej, aby łatwo dostosować skok VYRON z 175 mm do 150 mm i z 125 mm do 100 mm. Zapewnia to szybki i łatwy montaż VYRONa na innych rowerach.

 

 

Manetka VYRON może być ergonomicznie umieszczona na spodzie kierownicy, tak jak dźwignia zmiany biegów po prawej stronie. Jest łatwo dostępna za pomocą kciuka i można ją zamontować bezpośrednio na dźwigni hamulcowej za pomocą zacisku MAGURA Shiftmix 3.

Dzięki 0 mm offsetu nowa sztyca VYRON zapewnia optymalną pozycję siodła dla większości ram.

Dane techniczne:

materiał: aluminium

  • długość: 396 / 421 / 446 / 471 mm (w zależności od wariantu)
  • zakres regulacji: 100 / 125 / 150 / 175 mm
  • bateria: wymienna
  • czas pracy baterii: ok. rok używania
  • zdalne sterowanie: bezprzewodowe
  • waga: 700 g

 

 

VYRON MDS-V3 będzie dostępny na początku grudnia 2022.

Dystrybucja w Polsce:
New Challenge s.c.
www.magura.pl

Przypisy