Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat , Nowości

22 maja 2020

Nowe kaski szosowe i górskie oraz dziecięce Bontrager WaveCel

58

Bontrager wprowadza dwa nowe kaski—Rally WaveCel i Starvos WaveCel. Wyposażone są w cieszącą się powszechnym uznaniem technologię WaveCel, wprowadzoną w zeszłym roku przez Trek i Bontrager. Ponadto, dostępne są w znacznie niższych cenach niż pozostałe modele z gamy WaveCel.

 

Rally WaveCel (sugerowana cena detaliczna 699 zł) to kask do jazdy terenowej wyposażony w technologię WaveCel, który zapewnia komfort i osiągi rowerzystom ceniącym bezpieczeństwo. Wyposażony jest w zapięcie pokrętłem Boa®, regulowany daszek, przedłużoną skorupę z tyłu i zapięcia LockDown ułatwiające zarządzanie paskami.

 

 

 

 

Starvos WaveCel (sugerowana cena detaliczna 499 zł) to wszechstronny i stylowy kask z technologią WaveCel przeznaczony do jazdy szosowej, po szutrze, szlakach i innych trasach. Wyposażony jest w system dopasowania jedną ręką Headmaster i zapięcia Lock Down ułatwiające uporządkowanie pasków. Dostępny jest też w rozszerzonej gamie rozmiarów, aż do XL.

 

 

 

 

Kaski Rally i Starvos WaveCel otrzymały pięć gwiazdek w rankingu bezpieczeństwa kasków uniwersytetu Virginia Tech.

 

— Trek i Bontrager są zaangażowane w bezpieczeństwo wszystkich rowerzystów — mówi April Beard, Dyrektorka ds. produktów w kategorii kasków w Bontrager — Z tymi dwoma nowymi produktami w naszej gamie kasków, dostępnymi w niższej cenie niż inne modele WaveCel, umożliwiamy szerszej rzeszy rowerzystów skorzystanie z wiodącej technologii ochrony głowy przed urazami.

 

Wprowadzona w 2019 roku przez Trek i Bontrager technologia WaveCel to rewolucyjna, dostępna tylko w produktach Bontrager, technologia produkcji kasków opracowana dla zapewnienia lepszej ochrony przed urazami wynikającymi z pewnych wypadków na rowerze w porównaniu z kaskami ze zwykłą pianką.

Jak wszystkie produkty Bontrager, nowe kaski Rally i Starvos objęte są Bezwarunkową Gwarancją Bontrager, która daje rowerzystom 30 dni na zwrot zakupionego produktu. Jeśli nie pokochasz naszego produktu, przyjmiemy go z powrotem. Tak po prostu.

 

Ponadto, kaski te są objęte Gwarancją wymiany w razie kolizji. Jeśli dojdzie do uderzenia w kask w ciągu pierwszego roku jego posiadania, Bontrager wymieni go bezpłatnie.

 

Nowe kaski Bontrager z WaveCel, Rally i Starvos, są już dostępne na stronie trekbikes.com i poprzez ogólnoświatową sieć sprzedaży detalicznej Trek.

 

Dodatkowo Bontrager wprowadza pierwsze na rynku kaski dla dzieci Jet z technologią WaveCel. Jet WaveCel spełnia normy ASTM, w testach zastosowano model głowy o mniejszej masie, bardziej realistyczny dla młodszych rowerzystów.

 

 

 

 

Nowy kask dziecięcy WaveCel ma klamrę magnetyczną Fidlock, która zapina się szybko i łatwo, a także system dopasowania Dialed dla bezpiecznego i wygodnego dopasowania oraz grube podkładki kasku, które można łatwo zdjąć do czyszczenia. Każdy Jet WaveCel jest również dostarczany z paczką naklejek, dostosowaną do potrzeb dzieci.

 

 

Więcej informacji na TREKBIKES.COM

Przypisy