Molo Osiek Race 2021

Sport

Już w najbliższą sobotę 12.06.2021 serdecznie zapraszamy was do gminy Osiek na teren resortu Molo gdzie zlokalizowane będzie miasteczko zawodów imprezy szosowej spod znaku TatraCyclingEvents.

 

Wyścig będzie inauguracyjnym startem nowej formuły Tatra Cycling Events Classic Race – pięciu samodzielnych imprez zorientowanych na rywalizację szosową, w których uczestnicy będą zbierać punkty do klasyfikacji generalnej, a finał nastąpi w Starachowicach podczas Europa Starachowice Race - 25 września 2021! (Punkty zliczane będą z trzech dowolnych startów w imprezach cyklu plus obowiązkowy start w finałowym wyścigu). W weekend w Osieku zostaną nagrodzeni pierwsi liderzy klasyfikacji generalnej wśród kobiet i mężczyzn, którzy zostaną udekorowani odpowiednimi koszulkami.

 

 

 

 

 

Tegoroczna trasa zawodów w Osieku będzie prowadzić po minimalnie zmodyfikowanych rundach znanych z zeszłego roku z wyścigów MP Masters, ale finałowy sprint po kostce brukowej został zachowany ku uciesze uczestników! 

 

 

 

 

Dla mniej zainteresowanych walorami wyścigowymi, trasa oferuje przepiękne widoki roztaczające się w regionie ‘Doliny Karpia’, dobrej jakości asfalty i urozmaicony profil, co będzie gwarantem świetnej imprezy. O odpowiednie zabezpieczenie trasy będzie dbać liczna flota Policji z Komend w Oświęcimiu i Wadowicach przy wsparciu Komendy Wojewódzkiej z Krakowa, członkowie OSP Osiek, Głębowice i Witkowice z Gminy Kęty oraz obsługa TCE.

 

W Osieku do zdobycia będą pamiątkowe medale.

 

 

Wydarzenie na Facebooku

 

Jeśli jeszcze nie mieliście planów na weekend to teraz nie ma odwrotu, widzimy się w Osieku! My będziemy. 

Przypisy