Liv prezentuje nową serię Lurra

Nowy lekki rower górski typu hardtail ma progresywną geometrię trailową stworzoną z myślą o aktywnej jeździe.

Liv, firma zajmująca się propagowaniem kolarstwa wśród kobiet, wprowadziła serię Lurra, nowy rower górski ze stopu aluminium klasy ALUXX SL. Stworzony z myślą o wyczynowej jeździe w terenie, pokonywaniu stromych podjazdów na singletrackach i szybkich, krętych zjazdów, Lurra oferuje dedykowaną geometrię ramy dla kół 27,5-cala w rozmiarze XS oraz 29-calowe koła dla rozmiarów ramy S, M i L.

"Lurra została zaprojektowana dla rowerzystek, które preferują odważną jazdę połączoną z prostotą hardtaila, ale chcą jednocześnie wygody oferowanej przez rower górski z pełnym zawieszeniem" - powiedziała Ludi Scholz, Liv Global Off-road Category Manager. "Rowerzystki oczekujące osiągów uznają ten rower za wszechstronny, dający możliwość dobrej zabawy i czerpania radości z jazdy na szlakach, dzięki progresywnej geometrii i specyfikacji oferującej doskonały stosunek jakości do ceny".

Stworzony do wspinaczki

Lekka aluminiowa rama Lurry ma stromy kąt rury podsiodłowej, zaprojektowany w celu lepszego wykorzystania siły pedałowania, zwiększając wydajność i prędkość na podjazdach oraz na płaskich odcinkach. Kąt główki ramy 66 stopni i długość dolnych widełek wynosząca 438 mm, przyczyniają się do stabilnej jazdy, ale również zwinnego stylu prowadzenia.

Budzący zaufanie

Dzięki 130-milimetrowemu przedniemu zawieszeniu i opuszczanej sztycy Lurra ułatwia pokonywanie przeszkód i technicznych singletracków. Lurra jest również przystosowana do jazdy bezdętkowej, dając możliwość jazdy na niższym ciśnieniu, co zapewnia dodatkową przyczepność i kontrolę na korzeniach, skałach i w koleinach.

Gotowy na przygodę

Lurra została stworzona na pełne przygód dni w siodle. Jest wyposażona w mocowania na dwa koszyki na bidon, a dodatkowe mocowania na spodzie górnej rury umożliwiają kolarkom dodanie małej torby na sprzęt do przechowywania narzędzi. Rower ma również wewnętrzne prowadzenie przewodów, które zapewnia schludny wygląd i chroni przed żywiołami.

Seria Lurra będzie dostępna w lutym 2023 roku. Dowiedz się więcej na stronie www.liv-cycling.com.

Informacje o Liv

Liv dedykuje swoje produkty wszystkim rowerzystkom, od początkujących do profesjonalistek. Liv tworzy globalny zespół sprzedawców detalicznych i sportowców, organizuje wydarzenia i imprezy związane z promowaniem kolarstwa wśród kobiet? Działa także coraz szerzej w świecie wirtualnym, zajmując się tematyką taką jak: umiejętności kolarskie, konserwacja rowerów, odżywanie, podróże.

Przypisy