Dołącz do czytelników
Brak wyników

Otwarty dostęp , Prezenty

18 listopada 2020

NR 45 (Listopad 2020)

Jak obdarować rowerzystę

0 636

Koniec roku tuż-tuż. Proponujemy świętować i okazywać swoje uczucia: przyjaźń i miłość, może wdzięczność i przywiązanie. Do życzeń warto dołączyć jakiś drobiazg, który będzie przypominał o naszych intencjach. Jako specjaliści wiemy, jak profesjonalna jest Wasza pasja i jak trudno zadowolić właściciela specjalistycznego roweru. Dlatego, jak co roku, chcemy Waszym bliskim ułatwić zadanie, pokazując podarki, które nie wymagają szczegółowej wiedzy na temat rozwiązań zastosowanych w Twoim rowerze. Oznaczone nią przedmioty przydadzą się cykliście bez względu na to, czy szaleje w bikeparkach, czy robi KOM-y na szosówce. Nieważne, czy ma najnowszy rower, czy pielęgnuje ukochaną dryndę sprzed wielu sezonów.
Specjalną ikonką oznaczyliśmy produkty, które zawsze będą trafionym prezentem, szukajcie ich w całym bikeBoardzie.

Bontrager Ion 120/Flare 1 – zestaw lampek na baterie ze światłem migającym i stałym o dużej mocy, który szybko mocuje się do każdego roweru.
Cena: 149 zł. 
 


Bike by SG – Święta mogą trwać cały rok, zwłaszcza z limitowanymi smarami ceramicznymi o unikalnych świątecznych zapachach whiskey, rumu i czekolady z pomarańczą. W składa zestawu wchodzą smary na każde warunki: Ceramic Magic Wet, Ceramic Magic Dry i Ceramic Four Elements.
Cena: 85 zł.  
 


XLC DD-R01 – minimalistyczny dzwonek, pasujący zarówno do roweru sportowego, jak i miejskiego.
Cena: 10 euro. 
 

 

notiOne – mini lokalizator Bluetooth. Dzięki aplikacjom współpracującym (m.in.Yanosik) potrafi odnaleźć skradziony rower lub inną zgubę nawet na drugim końcu Polski.
Cena 99 zł.
 

 

Loffi Gloves 2.0 – rękawiczki to ważna część garderoby rowerowej, ale dwóch Brytyjczyków uznało je za sposób manifestacji pogody ducha i możliwość poprawiania relacji z innymi uczestnikami ruchu. Rękawiczki te spełniają wszystkie postulaty: są nieprzewiewne, nienasiąkliwe i mają odblaskowe nadruki, ale ich prawdziwą misją jest wywoływanie uśmiechu i rozładowywanie złych emocji.
Cena: 35 funtów szterlingów.
 

 

Giant STP 24 FS – wszechstronny model zaprojektowany dla młodych rowerzystów, chcących szukać przygód na szlakach lub w bikeparkach. Zbudowany na bazie lekkiej i superwytrzymałej ramy aluminiowej ALUXX, wyposażony w 24-calowe koła, hamulce tarczowe oraz amortyzowany widelec o skoku 80 mm.
Cena: 2299 zł.
 

 

3biker Cotton Touch – bluzy z przewiewnej i elastycznej bawełny technicznej, można je ubierać zarówno do jazdy na rowerze, jak i na spotkanie w gronie znajomych, różne wzory dla niego i dla niej.
Cena: 189 zł. 
www.3biker.pl
 


Wolf Tooth – klucz do prostowania tarcz hamulcowych z funkcją otwieracza do butelek.
Cena: 67 zł.
 

 

Subskrypcja – jeśli wciąż nie wiesz, jak dobrać prezent dla zaangażowanego rowerzysty, a wiesz, że ucieszy się wyłącznie z prezentu rowerowego, nie popełnisz błędu, opłacając mu subskrypcję w płatnym serwisie. Strava pozwala śledzić postępy, trenować i planować przejazdy. Jeśli nie wiesz, czy obdarowany jej nie opłacił, proponujemy wykupienie prenumeraty „bikeBoardu”, żeby bez względu na sytuację, mógł się cieszyć rzetelną wiedzą o rowerach i kolarstwie.
 

 

Przypisy