Hulajnoga elektryczna o dużym zasięgu - TOP 3 polecane modele

Chcesz bez przeszkód poruszać się po mieście i sprawnie docierać do trudniej skomunikowanych obszarów na przedmieściach? Wybierz hulajnogę elektryczną! Pamiętaj, by zwrócić uwagę na zasięg - ten parametr określa, ile kilometrów przejedziesz pojazdem na pełnym ładowaniu. Jeśli planujesz dłuższe przejazdy, ma kluczowe znaczenie! Sprawdź polecane modele o dużym zasięgu.

Dobra hulajnoga elektryczna o dużym zasięgu - jak taką wybrać?

Zwykle hulajnogi o dużym zasięgu nie należą do najlżejszych, przenośnych urządzeń. By pojazd mógł przejechać wiele kilometrów bez potrzeby uzupełniania baterii, potrzebuje potężnego akumulatora. A ten zwykle swoje waży! Dlatego jeśli szukasz hulajnogi o największym zasięgu, powinieneś wziąć pod uwagę, że nie będzie to najlżejszy dostępny model.

Pamiętaj, że to, jaki dystans może pokonać hulajnoga, zależy też od jej obciążenia!

Sam parametr określający maksymalny zasięg na jednym ładowaniu nie da ci pełnego pojęcia o sposobie użytkowania pojazdu. Inną ważną kwestią jest bowiem czas odzyskiwania mocy. Dzięki temu lepiej zaplanujesz trasy, by - w razie potrzeby - naładować baterię.

Najważniejsze parametry przy wyborze hulajnogi

Jaką hulajnogę wybrać, by nie żałować? Duży zasięg to ważna kwestia, ale jest kilka innych parametrów, którym warto bliżej się przyjrzeć. Nie zapominaj o:

 • maksymalnej prędkości;
 • wadze urządzenia;
 • maksymalnym obciążeniu;
 • wielkości kół i ich rodzaju;
 • czasie ładowania;
 • wygodnym wyświetlaczu;
 • atrakcyjnym designie.


Z jakim wydatkiem trzeba się liczyć, szukając hulajnogi, na której przejedziesz wiele kilometrów? To nieco droższe sprzęty niż najtańsze propozycje o niewielkim zasięgu. Dobrze założyć budżet od 2500 zł w górę, chociaż można znaleźć wyjątki!

Polecane hulajnogi o dużym zasięgu

Sprzęty o dużym zasięgu znajdziesz w ofercie czołowych producentów hulajnóg. Możesz wybierać spośród propozycji takich marek, jak Xiaomi czy Motus. To uznane firmy, których pojazdy zbierają entuzjastyczne recenzje - możesz być więc pewien, że będzie to udana inwestycja. Zobacz najchętniej kupowane modele o dużym zasięgu.

 • MOTUS Scooty 10 - sprzęt w dobrej cenie (ok. 2200 zł), który może poruszać się z maksymalną prędkością do 20 km/h. Ile przejdzie na jednym ładowaniu? Nawet 60 km! Bateria odzyskuje moc w ok. siedem do ośmiu godzin. Maksymalne obciążenie hulajnogi to 120 kg. Model ten waży 17,8 kg. Sprzęt możesz łatwo złożyć w zaledwie trzy sekundy i swobodnie przenosić lub przewozić - na przykład w bagażniku auta.
 • MOTUS Scooty 10 Plus - kolejna propozycja uznanego producenta. Tym razem droższy (ok. 2800 zł), bardziej zaawansowany model. Maksymalny i w tym przypadku wynosi ok. 60 km/h, a czas ładowania - pięć do sześciu godzin. Maksymalna prędkość to 20 km/h, a obciążenie - 120 kg. Hulajnoga waży 19,5 kg. Masz tutaj podwójną amortyzację, by łatwiej można było jeździć po trudniejszej nawierzchni. O przystosowaniu do jazdy także poza miastem świadczą 10-calowe koła.
 • XIAOMI Mi Electric Scooter 4 Pro - propozycja innego z popularnych producentów - tym razem cena urządzenia przekracza 3300 zł. Maksymalny zasięg na pełnym ładowaniu to 55 km, czas odzyskiwania mocy wynosi do dziewięciu godzin. Pojazd porusza się z prędkością do 20 km/h, zaś maksymalne jego obciążenie wynosi 120 kg. Sama hulajnoga waży 17 kg. Urządzenie możesz łatwo złożyć i swobodnie przenosić. W tym modelu znajdziesz również wiele innowacji poprawiających bezpieczeństwo, na przykład zmodernizowane światła i dodatkowe odblaski. Masz tutaj duże, 10-calowe koła, które poradzą sobie z trudną powierzchnią.
   

Chcesz poznać więcej propozycji o dużym zasięgu? Sprawdź hulajnogi elektryczne w sklepie MediaMarkt!

Przypisy