EKOÏ & CHALLENGE ROTH PODPISUJĄ 3-LETNIĄ WSPÓŁPRACĘ

EKOÏ zostaje partnerem, wyposażając w kaski i okulary DATEV Challenge Roth powered by hep

Od kilku lat EKOÏ jest obecny w całym międzynarodowym kalendarzu triathlonu i ugruntował swoją pozycję jako marka pierwszego wyboru, dzięki coraz bardziej wydajnym produktom, opracowanym we współpracy z triathlonistami, będącymi partnerami marki. Team Challenge, organizator słynnego wyścigu DATEV Challenge Roth zainteresował się naszą unikalną ofertą i podpisał z nami 3-letnią współpracę w zakresie dostawy kasków i okularów.  25 czerwca 2023 r., w ramach kolejnej edycji tego wyścigu, 3400 uczestników, 700 sztafet i ponad 260 000 widzów będzie mogło odkryć linię kasków i okularów w całości poświęconą temu wydarzeniu.

Félix Walchshöfer, Dyrektor wyścigu DATEV Challenge Roth powered by hep:

„Cieszymy się, że możemy liczyć na EKOÏ, doskonałego partnera, oferującego kaski i okulary sportowe. Jako dostawca sprzętu dla mistrzów ROTH, Anne Haug i Patricka Lange, marka słynie z absolutnie najwyższej jakości i dlatego też doskonale wpisuje się w koncepcję naszego wyścigu. Dzięki tej współpracy wszyscy fani ROTH mogą się cieszyć ponieważ od przyszłego sezonu pojawią się również okulary i kaski w ekskluzywnym projekcie ROTH”.

Jean-Christophe Rattel, założyciel EKOI:

„Dwukrotnie miałem okazję uczestniczyć w tej pięknej imprezie, która skupia elitę światowego triathlonu, ale także triathlonistów wszystkich poziomów, mężczyzn, kobiety, we wszystkich kategoriach wiekowych i słynie z  bardzo przyjaznej i ciepłej atmosfery.

To prawdziwa duma, że możemy być kojarzeni z tym wyjątkowym w Europie wydarzeniem, które po raz kolejny dowodzi naszego przywiązania do triathlonu i jego wartości”!

„Jestem naprawdę bardzo szczęśliwy, wiedząc, że DATEV Challenge Roth i mój partner w zakresie sprzętu technicznego EKOÏ nawiązują tę współpracę. Te dwie wspaniałe marki łączą siły, by zaoferować Państwu niezapomniane wydarzenie. Mam bogate doświadczenie w tych zawodach, ponieważ w ciągu ostatnich dwóch lat raz wygrałem wyścig i raz zająłem drugie miejsce. To naprawdę wyjątkowe wydarzenie w świecie, z tysiącami „zapalonych widzów” Patrick Lange, dwukrotny mistrz świata Ironman.

 

Przypisy