Camper ride Paris-Roubaix Challange 2023 – jedziemy kamperem pokonać bruki!

Kamper może być świetnym połączeniem transportu i zakwaterowania do jazdy rowerem szosowym lub MTB. Można dojechać i przenocować tam, skąd najfajniej jest ruszyć. Daje możliwość bezpiecznego przewożenia sprzętu i np. wykąpania się czy zjedzenia kiedy i gdzie nam najwygodniej. Wspólnie z Waszawskim Centrum Caravaningu, magazynem Polski Caravaning oraz większą grupą zapaleńców z całej Polski będziemy testować tę koncepcję już niedługo i zapraszamy do dołączenia.

Jedziemy na Piekło Północy - słynny monument szosowy Paris-Roubaix. Wyprawa jest zaplanowana na 6 dni w Święta Wielkanocne, 5-10 kwietnia.

Wyjedziemy kilka dni przed wyścigiem prosów żeby wprawić się w wiosenny nastrój na drogach Brandenburgii, przyzwyczaić do bruków w niderlandzkiej Limburgii i spróbować własnych sił we Francji na wybranych secteur pavé podczas Paris Roubaix Challenge – płatnego, ale otwartego dla wszystkich rajdu amatorskiego.

Będziemy nocować na campingach, ale pod własnym dachem na kółkach. Przygody i nowy pomysł na rowerowe podróżowanie zrelacjonujemy, ale chętnych zapraszamy do dołączenia do imprezy.

Wydarzenie opisane jest na Facebooku oraz stronach WCC, gdzie do 15 marca za 650 zł można wykupić pakiet uczestnictwa obejmujący porady, miejsca na kempingach, wsparcie logistyczne, mechaniczne dla roweru i szereg produktów praktyczno-pamiątkowych. Współpracujące wypożyczalnie oferują preferencyjne warunki wynajmu kampera.

Więcej informacji na:

https://www.facebook.com/events/1364394694319701/
https://sklep.wcc.pl/pl/p/Pakiet-uczestnika-Camper-Ride-Paris-Roubaix-Challenge-2023/3194

Przypisy