Dołącz do czytelników
Brak wyników

bB info ekwipunek

1 marca 2022

Buty Endura Hummvee Flat

0 398

Buty rowerowe w stylu skate, idealnie sprawdzające się na rowerze i w codziennym użytkowaniu poza rowerem.

 

Pomimo swojego swobodnego wyglądu i wierności etosowi Hummvee, ten but został zaprojektowany do poważnej jazdy i codziennego użytku, a elastyczność konstrukcji została starannie dobrana, aby zrównoważyć komfort podczas chodzenia i pedałowania.

 

 

 

 

Opatentowana mieszanka gumowa StickyFoot ™ Grip firmy została użyta w podeszwie w obszarze pedałów, dzięki czemu stopy są mocno osadzone na pedałach. Guma odkształca się wokół kołków pedałów, blokując stopy w miejscu i zapewniając optymalną kontrolę nad rowerem. Kiedy nadejdzie czas, aby wrócić na szczyt góry, bieżnik na palcach i pięcie zaprojektowano tak, aby w razie potrzeby zapewnić doskonałą przyczepność podczas chodzenia.

 

 

 

 

Wewnętrzna podeszwa i wyściółka zostały wykonane z lekkich i szybkoschnących materiałów, dzięki czemu czas schnięcia zdecydowanie się skraca.  

 

 

Kolory: Navy, Pebble, Olive Green, Czarny


Rozmiary: EU 38 – EU 47

 

 


Kriss Kyle, komentując buty Hummvee Flat, powiedział: „Potrzebujesz czegoś przyczepnego. Dla mnie marzeniem są buty, w których można jeździć na rowerze górskim, a także jeździć na BMX-ie i chodzić po ulicach. Tak więc jeden but, który zaspokoi wszystkie wymagania, a odkąd przetestowałem ten model, nie mogłem być bardziej podekscytowany. Dopasowanie i wygoda są rewelacyjne. Ilekroć podciągam rower do góry, kręcę nim, zawsze mam posiniaczone stopy, posiniaczone pięty, a te buty świetnie temu zapobiegają".

 


 

Wróć do ogólnego opisu wszystkich modeli butów Endura

 

Przypisy