Dołącz do czytelników
Brak wyników

Otwarty dostęp

23 lipca 2021

Przegląd okularów rowerowych GOG Eyewear do 400 zł

133

GOG Eyewear to producent sportowych okularów przeciwsłonecznych oraz gogli narciarskich, który posiada amerykańskie korzenie (pierwsza kolekcja powstała w 2004 roku w Los Angeles). Obecnym właścicielem jest polska firma Prostaf, która działa w branży optycznej od 30 lat. Przyjrzyjmy się zaproponowanej przez GOG ofercie okularów na rower, które bez problemu zakupicie w kwocie do 400 zł!

 

POLECAMY

GOG PERSEUS E501

GOG PERSEUS to propozycja dla wszystkich, którzy cenią nowoczesny design. Duży, zaokrąglony kształt oraz soczewki z powłoką lustrzaną sprawiają, że z pewnością okulary te skupiają na sobie uwagę otoczenia i nie da się przejść obok nich obojętnie. W dolnej części soczewek nie zastosowano ramki, dzięki czemu pole widzenia jest bardzo obszerne. PERSEUS wykonany jest z bardzo lekkiego materiału, a dodatkowa technologia HEAD-FIT gwarantuje niezwykły komfort użytkowania. Zarówno noski, jak i końcówki zauszników wykonano z inteligentnego materiału, który zapamiętuje nadany mu kształt. 

Dostępny w dwóch wersjach  kolorystycznych. Cena: 209 zł.

 

 

 

GOG HECTOR E502

Kolejna propozycja rowerowa od GOG Eyewear to okulary HECTOR, które podobnie jak PERSEUS wpisują się w najnowsze trendy modowe. HECTOR ma bardziej kwadratowy kształt oraz chłodniejszą kolorystykę: występuje w wersji czarno-szarej oraz czarno-niebieskiej. W modelu tym zastosowano te same technologie, które znaleźć można w PERSEUSIE. Soczewki z lustrzaną powłoką, która znacząco redukuje odblaski i poprawia komfort widzenia. Dodatkowa, specjalna warstwa hydrofobowa, zapobiega osadzaniu się wody, a regulowane noski i końcówki zauszników sprawiają, że okulary bardzo dobrze przylegają do twarzy.

Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych. Cena: 209 zł

 

 

 

GOG STECO C E544

Pora na kilka modeli z soczewkami fotochromowymi. Pierwszy z zaprezentowanych to STECO C E554, z technologią CHROMATIC G-LENS co oznacza, że są fotochromowe i zmieniają swoją jasność w zależności od oświetlenia (kategoria 1-3). Do tego modelu dostępna jest dodatkowa wkładka OPTICAL RIM dla osób, które noszą okulary korekcyjne oraz możliwość dokupienia samych soczewek. STECO C mają też nieco mniejsze szkła, niż HECTOR i PERSEUS, co sprawia, że z pewnością będą jeszcze lepiej radziły sobie z odprowadzaniem nadmiaru ciepła. 

Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych. Cena:  339 zł; z rimem optycznym: 359 zł.

 

 

GOG TANGO C E559

TANGO C to model, który podobnie jak STECO C posiada klasyczny design. W tym przypadku jednak ramka w całości otacza kolorową soczewkę.  Podobnie jak STECO również w TANGO C mamy do czynienia ze szkłami, które dostosowują się do poziomu oświetlenia otoczenia (fotochromy w technologii CHROMATIC G-LENS, kategoria 1-3). TANGO C może być stosowany z wkładką korekcyjną OPTICAL RIM, która ułatwia jazdę na rowerze osobom z wadą wzroku.

Dostępny w 4 wersjach kolorystycznych. Cena: 339 zł; z rimem optycznym: 359 zł.

 

GOG FALCON C E668

FALCON C to model o klasycznym, opływowym wyglądzie, z dobrą wentylacją szkieł, którego cechy z pewnością sprawdzą się podczas jazdy w terenie. Na rzecz komfortu użytkowania działają tu fotochromowe soczewki, które dostosowują się do jasności otoczenia. Podobnie jak powłoka HYDROPHOBIC, która świetnie sprawdzi się w deszczowe dni oraz na szlakach obfitujących w kałuże. Soczewki są tu lustrzane, a oprawki wykonane z zaawansowanego i lekkiego grilamidu TR90. 

Dostępny w 2 wersjach kolorystycznych. Cena: 339 zł; z rimem optycznym: 359 zł.

 

 

GOG ORION E670

Okulary ORION zostały przygotowane z myślą o jeździe w zróżnicowanych warunkach oświetleniowych, z naciskiem na dni o lekkim zachmurzeniu oraz jeździe w lesie i w wymagającym terenie. Zastosowano w nich nowoczesną technologię HDX G-LENS. To rozwiązanie zwiększa kontrast kolorów poprawiając komfort i ostrość widzenia. Ta cecha pomaga lepiej widzieć kształty przeszkód - np. kamieni podczas jazdy w terenie. Poza tym, okulary ORION mają też szkła po których sprawnie spływają krople wody (technologia HYDROPHOBIC), oprawki z wytrzymałego grilamidu oraz system dopasowania do głowy HEAD-FIT. 

Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych. Cena 249 zł; z rimem optycznym: 269 zł.

 

 

 

 

Przypisy