Dołącz do czytelników
Brak wyników

Sport

18 czerwca 2019

NIE POMPUJESZ - NIE JEDZIESZ w Krakowie

503

29 czerwca na krakowskim pumptracku w Parku Lotników odbędzie się druga runda największego w Polsce cyklu zawodów na asfaltowych torach rowerowych! Na wydarzeniu nie zabraknie polskiej czołówki racingu, zmotywowanych amatorów oraz najmłodszych pompujących dzieci w kategorii Kids Race!

Na koniec dnia zaplanowano pokazy oraz warsztaty z Szymonem Godziek i Marcinem Rotem. Czyli światową czołówką kolarstwa grawitacyjnego! Marcin Rot to jedyny polski finalista Mistrzostw Świata w jeździe na pumptracku, a Szymon Godziek to najpopularniejszy na świecie polski sportowiec ekstremalny!

POLECAMY

Darmowe zapisy prowadzone są elektronicznie pod adresem: //www.racetiming.pl/pl/zawody/92/

Każda osoba zarejestrowana poprzez powyższy link może liczyć na prezent od Lecha! Dodatkowo zawodnicy zawalczą o milisekundy, a jest o co walczyć, bo w puli nagród jest 1500 zł w gotówce i nagrody rzeczowe do zdobycia w czterech kategoriach rowerowych: PRO, AMATOR, KIDS, KOBIETY oraz jednej wspólnej kategorii HULAJNOGI.

Zawody odbędą się w formacie pucharowym z profesjonalnym pomiarem czasu. W wyniku kwalifikacji wyłonionych zostanie 16 najszybszych zawodników. W kwalifikacjach zawodnicy będą startowali pojedynczo i walczyli o jak najlepszy wynik! Nie zabraknie dobrego jedzenia, muzyki.

Obok toru powstani...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "bikeBoard"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy