Dołącz do czytelników
Brak wyników

Nexelo Beetle Set LED

Artykuł | 5 stycznia 2022 | NR 56
0 150

Jedną z pierwszych cech rzucających się w oczy jest niewygórowana cena lampek, ale czy produkt sporo tańszy od wyrobów topowych producentów może zagwarantować wysokie właściwości? Jak się okazuje, jest całkiem nieźle. Obie lampki oferują pełną wodoszczelność, co zostało potwierdzone w kilku jazdach w trakcie zarówno intensywnych opadów deszczu ze śniegiem, jak i marznącej mgły, która podczas jazdy zamarzała bezpośrednio na obudowach. Jak się okazało, nawet tak srogie warunki nie zaburzyły ich poprawnej pracy. Trzeba jednak zaznaczyć, że plastik, z jakiego są wytworzone jest dość delikatny i choć użytkowanie w czasie testu nie wywołało żadnych uszkodzeń, to pozostawiło swoje ślady w postaci zarysowań.
 

POLECAMY


Tylna lampka to mocniejsza strona zestawu, działa w trzech trybach i świeci z mocą stu lumenów, co w praktyce w zupełności wystarcza do bezpiecznej jazdy w zmiennych warunkach oświetlenia, z jaką mamy do czynienia późną jesienią. Sprawdziliśmy, że nawet w temperaturze ok. 0 stopni i przy dużej wilgotności, akumulator wystarcza na deklarowany czas pracy +/- 3 godz. jazdy.
Lampka przednia ma możliwość świecenia w czterech trybach z maksymalną mocą do 300 lume­nów, co w teorii powinno wystarczyć do oświetlenia drogi w nocy. Wiązka światła jest jednak zbyt rozproszona na b...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "bikeBoard"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy