Konkurs z okazji 79. edycji Tour de Pologne

bB info

W związku ze zbliżającą się 79. edycją Tour de Pologne (30.07-05.08.2022), największej imprezy sportowej w Polsce, najważniejszego wyścigu kolarskiego w Europie Środkowowschodniej, organizator wydarzenia, zespół Lang Team, uruchamia specjalny konkurs i kampanię promocyjną pt. „Moje kolarstwo”.

 

Kampania ma na celu zachęcenie jak największej rzeszy Polaków do jazdy na rowerze, szczególnie szosowym, a tym samym promocję zdrowego trybu życia w towarzystwie emocji, jakie daje jazda na popularna „kolarka”. Osoby, które zechcą wziąć udział w zabawie, mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody związane z Tour de Pologne.

 

 

 

 

Jedynym zadaniem, jakie trzeba wykonać, jest nagranie krótkiego (max.60 sek.) filmiku i wypowiedzenie się w nim na jeden z poniższej wskazanych tematów:
- czym jest dla ciebie kolarstwo?
- co ci daje jazda na rowerze szosowym?
- dlaczego lubisz oglądać/uprawiać kolarstwo
- czy masz jakieś przeżycia/wspomnienia związane z Tour de Pologne lub TdP Amatorów?

 


Materiały nie wymagają profesjonalnej oprawy. Mogą być nagrane w szybki i prosty sposób po prostu telefonem.
Aby wziąć udział w kompanii wystarczy, że autor opublikuje filmik na jednej z używanych przez niego platform mediów społecznościowych i prześle do organizatora link do video.

 


Do wygrania są:
- darmowe pakiety startowe na wybrane imprezę organizowaną przez Lang Team (ORLEN Tour de Pologne Amatorów w Arłamowie, 31.07.2022 / lub jedną z dwóch ORLEN Lang Team Race)
- stroje kolarskie TdP
- plecaki TdP
- książki „Zawodowiec” - biografia Czesława Langa z autografem autora

 

Szczegóły konkursu do znalezienia pod adresem:
www.tourdepologne.pl/2022/07/nagraj-filmik-wygraj-gadzety-tour-de-pologne/

Przypisy