Dołącz do czytelników
Brak wyników

Jet M3

Artykuł | 12 lipca 2021 | NR 51
0 370

Cena: 79 zł (sztuka)
Masa: 55 g (zestaw z uchwytami)
Delta Sport, www.jetcomp.eu

Zestaw lampek rowerowych Jet to zgrabne, lekkie oświetlenie ledowe o zakresie świecenia i sygnalizowania pozycji w promieniu 320 stopni. 
W ostatnim czasie coraz większa liczba producentów sięga po takie rozwiązanie, a ja sam już od niemal dwóch lat z wielką wdzięcznością korzystam z takiego systemu – nieważne czy jadę w dzień, czy w nocy. Poziom oświetlenia, jaki gwarantują lampki, jest bardzo zadowalający, każda zawiera po 72 punkty led, a maksymalna moc świecenia, jaką generują, to 120 lumenów, co okazało się zupełnie wystarczające do jazdy nawet w mocno nasłonecznionych warunkach nisko padającego światła, dzięki czemu sygnalizacja pozycji na drodze była dobra. Lampki mają pięć dobrze dopasowanych do różnych warunków drogowych trybów świecenia. Akumulatory są bardzo wydajne, a ich ładownie odbywające się przy pomocy kabla USB jest bardzo szybkie. Do pełna ładuje się przez około 1,5 godziny. 
Włącznik zabezpieczony jest gumką, którą bez problemu możemy wyciągnąć, co oznacza, że wilgoć nie ma większych problemów z dostaniem się do środka. Sposób mocowan...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "bikeBoard"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy