Dołącz do czytelników
Brak wyników

Turystyka

9 lipca 2019

Great Days 2019

391

Park górski Carosello 3000 świętuje wszystko, co można uwielbiać w kolarstwie górskim i na świeżym powietrzu, podczas drugiej edycji imprezy Great Days. Pełen wrażeń program jazdy MTB, wycieczki, imprezy i poszukiwanie skarbów na słynnej wycieczce Tutti Frutti zaprojektowanej przez Hansa Reya. Great Days odbędą się w Livigno w dniach 12 do 14 lipca br.

Życie to przede wszystkim codzienny młyn terminów i zobowiązań. To właśnie ten schemat sprawia, że ​​czujemy się koniecznymi trybami w maszynie współczesnego społeczeństwa. A dopiero potem są inne rzeczy, rzeczy którymi rozbijamy rutynę, aby uniknąć bycia przeżutym przez tą maszynę. Są to rzeczy, które sprawiają, że czujemy się inaczej, że ​​czujemy się wolni i indywidualni: nasze hobby i pasje. A my jesteśmy tutaj, aby porozmawiać w szczególności o jednym: kolarstwie górskim.

W Livigno Park Górski Carosello 3000 pracuje nad projektem dla tych, którzy chcą uciec od codzienności, zostawić za sobą cztery ściany biura i odpocząć w pełni wolności i na świeżym powietrzu. Nie ma ryzykownych, szybkich i pełnych przeszkód oraz adrenaliny przejazdów, ale 50 km tras enduro i szlaków zapewniających beztroską zabawę. Skaliste odcinki wysoko na wysokości 3000 metrów, gdzie można odstresować, równe ścieżki, na których można przyspieszyć lub relaksujące  szlaki, aby móc cieszyć się własnym tempem, podziwiając niesamowite widoki alpejskie. Ciesz się z ludźmi, którzy sprawiają, że czujesz się dobrze.

Jest to rodzaj doświadczenie roweru górskiego, który Carosello 3000 świętuje drugą edycją Wielkich Dni od 12 do 14 lipca 2019 r. Trzydniowe wydarzenie (12-14 lipca 2019 r.) dedykowane miłośnikom rowerów górskich. Najważniejsze elementy Great Days to:

Sunset Ride: wieczorna wycieczka do Monte delle Rezze (aka Madonon). Spektakularna jazda singletrackiem przy zachodzącym słońcu, który prowadzi do niewielkiego schroniska wbudowanego w skałę - magicznego i symbolicznego miejsca dla miłośników outdooru, jak również dla całej społeczności Livigno.

Tutti Frutti Team Challenge: poszukiwanie skarbów dla zespołów trzy-pięcioosobowych - każdy zespół rowerowy musi znaleźć przedmioty, ludzi i punkty kontrolne na trasie słynnej trasy Tutti Frutti zaprojektowanej przez przełomowego rowerzystę górskiego Hansa Reya.

Party in the Woods: impreza na świeżym powietrzu z grillem i muzyką na żywo. To wydarzenie może się pochwalić niesamowitą lokalizacją: Plascianet. Mała drewniana chata górska pośrodku polany w lesie. To magiczne miejsce do świętowania przyjaźni z innymi rowerzystami i zamiłowania do gór.

A także wiele więcej - podczas Great Days możesz spotkać Hansa Reya (i zobaczyć premierę jego nowego filmu, TransNaples), pojeździć z włoskim mistrzem enduro Jessicą Bormolini, wziąć udział w rower & joga, pojeździć e-bikiem wzdłuż starożytnych szlaków mułowych przez Dolinę Federia. W Livigno impreza nigdy nie umiera, a après-bike w Stalet to impreza powitalna w pubie Marco z imprezowym zespołem The Rock’n’Roll Kamikazes.

Co więcej, możesz spotkać chłopaków z Ti-Rex Sport, stowarzyszenia, które działa na rzecz osób niepełnosprawnych ruchowo. Pomaga uprawiać sport w tym kolarstwo MTB z pomocą szwajcarskiego sportowca paraolimpijskiego, Murata Pelita, który jest przykładem nieustępliwości i pasji do sportu, który pokonał wszystkie trudności. Każdy może skorzystać z rowerów Explorer III i Jeetrike, zaprojektowanych z myślą o osobach niepełnosprawnych, aby mogły korzystać z tras off-road .

Zobacz pełny program i zapisz się na wydarzenia przez stronę .

Jeśli kolarstwo górskie dla ciebie oznacza wolność, outdoor i zabawę z innymi ludźmi, Great Days 2019 są bez wątpienia miejscem, w którym musisz być.

 

Przypisy