Dołącz do czytelników
Brak wyników

bB info

16 sierpnia 2022

FRRuuu - Firmowy Rajd Rowerowy

0 220

Kiedy ceny paliw nabierają rozpędu, Ty rozpędź się na rowerze podczas FRRuuu - największej integracji firmowej w Polsce!

 

POLECAMY

 

 

Na rowerową grę miejską, która odbędzie się we wrześniu, wyprzedano już połowę dostępnych biletów. Uczestniczki i uczestnicy FRRuuu wyjadą na ścieżki rowerowe Wrocławia i Warszawy, gdzie w 4-osobowych drużynach pokonają trasę pełną zadań i wyzwań. To jedyne takie wydarzenie w Polsce! Zapisy trwają. 

 

 

 

 

Do 2. edycji FRRuuu dołączyło już 100 firm!

Zainteresowanie wrocławskim eventem przekroczyło oczekiwania, dlatego organizatorzy zdecydowali się na przygotowanie gry miejskiej w dwa dni: 17 i 18 września. Warszawa pojedzie we FRRuuu tydzień później, 24 września. Zapisy trwają, ale tylko do końca sierpnia obowiązuje niższa cena pakietów. Firmy zainteresowanie promocją swojej marki mogą skorzystać z dedykowanej strefy EXPO. Szczegóły na stronie TUTAJ.  

 

 

 

 

FRRuuu to nie tylko rozrywkowe wydarzenie, promocja aktywności fizycznej czy eko-inicjatywa (1 uczestnik = 1 posadzone drzewo od Posadzimy.pl i dostęp do nielimitowanej wody dzięki MPWiK #PijKranówkę). To sposób na integrację zespołu w firmie, budowanie trwałych relacji oraz dbanie o ich wellbeing, o którym tak dużo się teraz mówi i który z powodzeniem jest realizowany wśród uczestniczących marek takich jak 3M, Deviniti, Carex, Kaufland, Multisport, Pyszne.pl, Scalo i wiele innych....

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "bikeBoard"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy