Dołącz do czytelników
Brak wyników

Otwarty dostęp

12 sierpnia 2019

EUROBIKE 2019 - w tym miejscu włącza się świat rowerów

0 885

EUROBIKE  są wiodącymi na świecie targami dla branży rowerowej. Jeśli chcesz jechać dalej, odwiedź centrum wystawowe w Friedrichshafen od 4 do 7 września 2019 roku. W tym miejscu spotykają się goście z branży i media, producenci, dealerzy i dostawcy z całego świata. W ostatni dzień festiwalu dołączają wszyscy fani rowerów. W tym roku organizatorzy targów z nad jeziora bodeńskiego idą jeszcze szerzej: rowery towarowe i czterokołowe małe pojazdy do ruchu miejskiego, e-rowery i e-skutery stają się coraz ważniejszym tematem tak jak zawsze: podróżowaniem rowerem.

Targi w Friedrichshafen są idealnym miejscem na międzynarodowe imprezy rowerowe. Łącznie około 1400 międzynarodowych wystawców zaprezentuje swoje nowe produkty na nadchodzący sezon w halach targowych i na zewnątrz. Od kompletnego roweru przez modne rowery ciężarowe po rowery z napędem elektrycznym - wszystko od początku trwania targów. Czołówka wystawców jest tak silna jak zwykle, a dodatkowo pojawili się nowi, w tym Pexco GmbH z tak znanymi markami, jak Husqvarna, Raymon i Ready to Race. Yamaha, jeden z liderów rynku napędów elektrycznych na świecie po raz pierwszy przyjeżdża nad jezioro Bodeńskie. Premierą na  EUROBIKE jest również wystawa Mahle GmbH i Amprio GmbH, dostawców systemów do napędów pedelec. W segmencie akcesoriów nowy impuls dadzą marki takie jak: Zwift, Bkool, Casco czy Sena. Marki Bulls, Hercules, Kettler Alu-Rad, Rotwild i Flyer, a także BBF Bike GmbH, oraz hurtownicy, importerzy, dystrybutorzy  i producenci różnych marek rowerów oraz części wracają do EUROBIKE. Poza tym  dwie wysokiej klasy marki Bianchi i Storck.

POLECAMY

EUROBIKE 2019 - festiwal dla wszystkich fanów rowerów

Tym, co sprawia, że EUROBIKE jest tak niezwykły, jest nie tylko gęstość wystawców z ich trendowymi produktami ale i intensywna wymiana między ekspertami a fanami. Jest to także świetna okazja do wypróbowania nowości.

Zostań kierowcą testowym? Zapraszamy na obszar demonstracyjny

Wystarczy ci zobaczyć i podziwiać najnowsze rowery? Samodzielna jazda jest najbardziej fascynującą rzeczą dla fanów rowerów. Targi w Friedrichshafen oferują każdemu odwiedzającemu możliwość zarejestrowania się jako testera. A potem droga wolna na trasie wokół centrum wystawowego.

Wyjątkowe talenty sprawiają, że się dzieje: akrobacje w programie Drop and Roll Show

Raiderzy BMX, Danny MacAskill, Fabio Wibmer, Duncan Shaw i Ali Clarkson, są wyjątkowymi, znanymi na całym świecie sportowcami. Wraz ze swoją trasą „Drop and Roll” zatrzymują się ponownie na EUROBIKE i pokazują swoje spektakularne akrobacje rowerowe.

W polu: triki w Dirt Jump Contest

Tym razem targi Friedrichshafen pokazują swój największy plus: obszar dla sportów rowerowych jest po prostu gigantyczny i daje maksymalną swobodę. Smaczku dodaje Dirt Jump Contest, naprawdę dobra, brudna akcja na świeżym powietrzu. Zobacz, jak rowerzyści rzucają się w przestworza, wkręcają się w niewiarygodne tricki i odważają się niesamowitych skoków, aby zdobyć punkty.  Dirt Jump Contest sprawia, że odwiedzającym co roku zapiera dech w piersiach.

Maluchy na pedałach: Oto małe dzieci stają się duże

Obszar dla dzieci to najlepszy teren dla młodych talentów. Przetestuj wspaniałe rowery, przyspiesz, rzuć wyzwanie tacie i mamie, to naprawdę ekscytujące. W ostatni dzień targów, w Dzień Festiwalu, odbędzie się wiele praktycznych zadań dla gwiazd mini-rowerów.

Podróżowanie z rowerem: Holiday on Bike

Jeśli cała rodzina, krąg przyjaciół czy znajomi, palą się do roweru to bądź pewien, że kolarstwo będzie wielkim hitem. W sekcji „Wakacje na rowerze” goście mogą poznać liczne międzynarodowe regiony rowerowe, hotele lub organizatorów wycieczek rowerowych, którzy wiedzą, jak fani dwóch kół mogą spędzić wakacje.

Micro Mobility: odpowiedź na przyszłość miast

Mieliśmy wiele zapytań wystawców z dziedziny pojazdów mikroelektrycznych, a także graczy z segmentu motoryzacyjnego i platform biznesowych. Dzięki ich ofertom i rozwiązaniom związanym z Micro Mobility w miastach, przemyśle i handlu działa obecnie wart miliard dolarów biznes. Już ustalone formy mobilności miejskiej - takie jak rower - ale także nowe rozwiązania i trendy, takie jak e-skuter i innowacje w zakresie produktów cyfrowych, coraz częściej zajmują miejsce w EUROBIKE. Rowery, e-rowery i małe pojazdy elektryczne stanowią alternatywę, która jest nie tylko bardziej zrównoważona, ale także zapewnia szybsze dotarcie i łatwiejsze odnalezienie celu podróży. Pod ogólnym pojęciem „mobilność” różne oferty są coraz częściej przedstawiane. W dobie cyfry...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "bikeBoard"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy