Canyon Spectral:ON i apka

Rowery

Trzy modele składające się na nową linii Spectral:ON są wyposażona w większe i mocniejsze widelce 160 mm. To nie tylko sprawia, że mają być bardziej pewne na agresywnych szlakach, ale także dzięki zmniejszonemu kątowi główki ramy o około 0,5 stopnia, nieco bardziej stabilne przy dużej prędkości. Aktualizacja silnika Shimano EP8 (EP801) zwiększa jego moc szczytową do dzikich 600 watów, a interfejs roweru łączy się z nową aplikacją Canyon do śledzenia GPS i powiadomień alarmowych w przypadku ingerencji w rower.

Aplikacja zawiera również: garaż rowerowy ze specyfikacjami i pomiarami roweru, łatwe do wykonania instrukcje montażu, dzięki którym można rozpakować rower i rozpocząć jazdę w ciągu kilku minut, łatwe do zrozumienia przewodniki konserwacji, aby utrzymać rower w dobrym stanie oraz pięknie prezentowane historie kolarzy i sportowców Canyon. Aplikacja ma na celu usprawnienie właścicielowi proces posiadania i jazdy na rowerze, a Canyon zapowiada dodawanie nowych funkcji.

Spectral:ON CF 7 zaczyna się od 23 399 zł z akumulatorem 720 Wh, a kończy na Spectral:ON CFR AXS za 46 299 zł (720 Wh) lub 58 399 zł (900 Wh). Nowe Spectrale:ON oferowane są w kilku błyszczących nowych kolorach, ale w odpowiedzi na dużą popularność są też całkowicie czarne wersje stealth.

Cała gama jest już dostępna na www.canyon.com.

Foto: Canyon

Przypisy