Dołącz do czytelników
Brak wyników

Testy , Rowery

26 czerwca 2019

B'TWIN Rockrider 560 S 27,5"

335

Podstawową filozofią Decathlonu, do którego należy marka B’TWIN, jest umożliwienie uprawiania sportu wszystkim, bez względu na zasobność ich portfela. Rockrider 560 S to zapewne jeden z najtańszych rowerów z pełnym zawieszeniem jaki możemy znaleźć na rynku

Pomijając oczywiście wynalazki ze sklepów, gdzie sprzedaje się zarówno jajka jak i przednie opony do traktorów. Wygląda bardzo klasycznie, nie jest ani zbyt prosty, ani przesadnie finezyjny. Zawieszenie pracuje bardzo przyzwoicie, do dyspozycji mamy 120 mm skoku zarówno z przodu jak i z tyłu. Amortyzację możemy zablokować bez odrywania ręki od kierownicy. B’TWIN ma swój pomysł na manetkę blokady, proponując nam mini gripshift, którym blokujemy oba amortyzatory naraz (...)

 

Inżynierownie B'TWINa przyjeli słuszne założenie tworząc rower w kategorii "na początek dla każdego" o bardzo zrównoważonych wymiarach. Pozycja jest komfortowa, dzięki wysoko umieszczonej kierownicy.

 

W rowerze za taką cenę nie znajdziemy fajwerwerków oraz czarodziejskich platform, które same będą blokować zawieszenie kiedy trzeba, ale mając pod ręką manetkę możemy o tym zdecydować w każdym momencie.

Cały test znajdziecie w bikeBoard 3/2018.

 

SPECYFIKACJA

...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy