Dołącz do czytelników
Brak wyników

Sport

27 czerwca 2019

30 czerwca. LOTTO Poland Bike Marathon odwiedzi Sitkówkę-Nowiny

0 834

LOTTO Poland Bike Marathon przekroczy półmetek w Górach Świętokrzyskich. W niedzielę 30 czerwca w gminie Sitkówka-Nowiny koło Kielc odbędzie się dziewiąty spośród 16 tegorocznych etapów cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich, organizowanego przez Grzegorza Wajsa. Kolarskie Miasteczko z Biurem Zawodów, startem i metą wyścigów znajdzie się w Szewcach, przy ul. Dewońskiej 91.

LOTTO Poland Bike Marathon w Sitkówce-Nowinach będzie zarazem finałem Korony Świętokrzyskiej 2019, trzydniowej Górskiej Etapówki MTB z Poland Bike. Dwa wcześniejsze etapy odbędą się w Kielcach. W piątek 28 czerwca – jazda indywidualna na czas, a w sobotę – maraton MTB.  

- Z wielką radością wracamy do gminy Sitkówka-Nowiny - mówi organizator LOTTO Poland Bike Marathon i Korony Świętokrzyskiej Grzegorz Wajs. - Czeka na nas urokliwa i zarazem wymagająca, techniczna trasa. Wystartować może każdy, wystarczy mieć rower i kask. Zapraszam całe rodziny w niedzielę 30 czerwca do gminy Sitkówka-Nowiny!

Każdy znajdzie coś dla siebie. Rywalizacja w Sitkówce-Nowinach rozegra się na trzech dystansach: MAX (54 km), MINI (31 km) oraz FAN (8 km). Swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.

W LOTTO Poland Bike Marathon w Sitkówce-Nowinach będą również rywalizować policjanci z całej Polski. Na dystansie MINI (31 km) odbędzie się wyścig zaliczany do tegorocznego cyklu o Puchar Komendanta Głównego Policji. 

LOTTO Poland Bike Marathon w Sitkówce-Nowinach organizowany jest przy współpracy z Urzędem Gminy Sitkówka-Nowiny. Patronat honorowy sprawuje Wójt Gminy Sitkówka-Nowiny.

BIURO ZAWODÓW

Miasteczko Poland Bike (Sitkówka-Nowiny) – 30 czerwca (niedziela) godz. 8.30-11.00 (dystans FAN) i godz. 8.30-12.00 (dysta...

Artykuł jest dostępny w całości tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jak uzyskać dostęp? Wystarczy, że założysz bezpłatne konto lub zalogujesz się.
Czeka na Ciebie pakiet inspirujących materiałow pokazowych.
Załóż bezpłatne konto Zaloguj się

Przypisy