Dołącz do czytelników
Brak wyników

Polecamy na święta

Mini lokalizator notiOne - super prezent, który przyda się każdemu! Ukryj w rowerze lub samochodzie, przypnij do kluczy, przymocuj do obroży, i sprawdź w darmowej aplikacji, gdzie jest to, czego szukasz. Dzięki współpracy z rozbudowaną społecznością (m.in.Yanosik) potrafi odnaleźć zgubę nie tylko w pobliżu, ale i na drugim końcu Polski. Technologia Bluetooth + sieć aplikacji uczestniczących w przekazywaniu sygnału, rok działania na jednej baterii, Cena 99zł. Polecany przez czasopisma Motor i Auto Świat.

 

Nie od dziś wiadomo, że jazda na rowerze stanowi jeden z najbardziej popularnych, a zarazem uniwersalnych środków lokomocji. Sprawny rower i dobrze dopasowany kask to jedno, ale nie można zapominać o tym jak ważne jest odpowiednio dobrane oświetlenie, które bez wątpienia stanowi podstawę bezpieczeństwa każdego rowerzysty na drodze. Prezent dla każdego rowerzysty z kategorii MUST HAVE to oczywiście doskonałe oświetlenie. W ofercie Mactronic znajdziesz zarówno oświetlenie tylne, oświetlenie przednie, jak i zestawy lamp rowerowych, które z pewnością spełnią wymagania każdego miłośnika sportów rowerowych. 
 

W zmieniającym się świecie, w czasach kiedy przyszłość nie zawsze jest pewna, nie ma rzeczy cenniejszych niż wolność i zdrowie. Rowery i akcesoria Giant to przepustka do tych wartości. Zaznaj wolności wraz z rodziną i przyjaciółmi. Podaruj zdrowie. Wybierz rower, wybierz Giant.
 

Zapraszamy na https://3biker.pl/ i stwórz swój super zestaw, w którym skarpety lub komin dostajesz Gratis