Dział: bB info sport

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Myślenicka Góra Chełm zdobyta przez kolarzy

W minioną sobotę 2 lipca w Myślenicach odbyły się zawody „Makita Enduro MTB Series”. Wyścig będący częścią festiwalu Extreme Jam zgromadził ponad 200 uczestników z całej Polski. Ich opinie świadczą, że był to udany debiut zawodów enduro, a tym samym dobry prognostyk dla powstającego już kompleksu tras rowerowych „Myślenice Singletracks”.

 

Czytaj więcej

Sławek Łukasik w CANYON CLLCTV DAINESE ENDURO Team

Sławek Łukasik wraz z  Francuzem Alexis Icardo dołączają do nowo powstałego CANYON CLLCTV DAINESE ENDURO Team. W planach starty w Enduro World Series.

Czytaj więcej

DOKA Downhill City Tour

W tym roku po raz kolejny rowerzyści będą mieli okazję pościgać się w klasycznym downhillu i jego miejskiej odmianie podczas kolejnej edycji Doka Downhill City Tour

Czytaj więcej

joberg2c w RPA rusza już za miesiąc

joberg2c, etapówkę  MTB organizowaną w Republice Południowej Afryki od 2010 roku od lat rekomendowali mi miłośnicy etapówek z różnych stron świata. Chwalili wyjątkową trasę, świetną atmosferę, dobrą organizację. Każdy, kto brał w niej udział był pod wielkim wrażeniem i wspaniale wspominał ten event.

Czytaj więcej

Uphill Race Śnieżka 2022

To już ponad 30 lat tradycji kolarskich wspinaczek na najwyższy szczyt Karkonoszy. Tegoroczna edycja Uphill Race Śnieżka zaplanowana jest na 21 sierpnia, ale rejestracja zawodniczek i zawodników rusza zazwyczaj już w marcu. Tak jest i tym razem – zapisy zostaną włączone 15 marca (wtorek) punktualnie o 19:30.

Czytaj więcej