Dział: Artykuł sponsorowany

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

KAŻDA TRASA, W KAŻDYM CZASIE - CAŁKOWICIE NOWY SCOTT Genius!

Przedstawiamy całkowicie nowy SCOTT Genius. Nasz ulubiony rower do jazdy po szlakach został przeprojektowany od podstaw i teraz posiada naszą opatentowaną technologię zintegrowanego zawieszenia. Gotowy na KAŻDĄ trasę, w KAŻDYM czasie. Poznaj go teraz!

Czytaj więcej

10 tysięcy kilometrów podczas Electofun Focus Demo Days

Kwiecień tego roku stał pod znakiem testów rowerów elektrycznych organizowanych przez sieć salonów z elektrycznymi rowerami i hulajnogami Electofun oraz Focus Bikes.

Czytaj więcej

Ćwiczysz na powietrzu? Uważaj na swoją skórę!

Sport na świeżym powietrzu od zawsze kojarzył się ze zdrowiem. Niestety, toksyczne związki unoszące się w atmosferze mogą mieć bardzo negatywny wpływ na cerę. Nie oznacza to oczywiście, rezygnowania z treningów typu outdoor – wystarczy, że zadbasz o prawidłową ochronę skóry. Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy wyborze produktów do pielęgnacji, aby skutecznie uchronić naskórek przed toksynami.

Czytaj więcej

Beastie Bikes. Dystrybucja dobrych chwil

Piotrek Starzecki rzucił karierę projektanta w branży budowlanej, by zająć się tym, co sprawiało mu największą radość – rowerami. Beastie Bikes, którego Piotrek jest właścicielem, obchodzi w tym roku swoje dwunaste urodziny. Z tej okazji rozmawiamy o tym, czy dwanaście lat to dość czasu, by spełnić swoje marzenia.

Czytaj więcej

COROS VERTIX 2

VERTIX 2 to najnowszy i bardzo zaawansowany technologicznie zegarek marki COROS z najbardziej wytrzymałą baterią. Pozwala dodatkowo na obsługę map i muzyki. Jak się sprawdza w codziennych aktywnościach?

Czytaj więcej

KED, kaski z rodowodem

Już przyzwyczailiśmy się do stanu, że większość rowerowego szpeju ma nadrukowane Made in China. Nic w tym złego, to rzeczywistość, choć w czasach, gdy wszystko stanęło na głowie, cały świat zaczął myśleć bardziej lokalnie. Zamów jedzenie z lokalnej restauracji, wspomóż lokalny biznes – od tego się zaczęło, a cały świat zaczął kręcić się wokół małych lokalnych osi obrotu, a my zaczęliśmy rozglądać się wokół siebie, blisko. Myślenie lokalnie ma jedną podstawową zaletę: pozwala zmniejszyć ślad węglowy produktów, które nabywamy. To proste: krótsza droga transportu to mniejsze zużycie energii.

Czytaj więcej

Wśród gór i jezior Karyntii

Po trawiastych szczytach, które kuszą wspaniałymi panoramami, czy dookoła krystalicznie czystych jezior, w których możesz zażyć kąpieli, czy wyekwipowany w mocną lampę przez wnętrze góry – w Karyntii rowerzyści znajdą wiele różnorodnych tras pośród dziewiczego naturalnego krajobrazu. W tym najbardziej wysuniętym na południe kraju Austrii riderzy mają dostęp do nie mniej niż 3000 kilometrów w pełni legalnych traili i dziesiątek tras rowerowych. Oto dziesięć powodów, dla których kolarstwo górskie jest tak wyjątkowe w Karyntii.
 

Czytaj więcej

Elektrolity – niedoceniany klucz do prawidłowego nawodnienia

Uczucie niemocy, zjawisko “ściany” i nagłe spadki siły to stany, które silnie powiązane są ze sportami wytrzymałościowymi. Znane są z pewnością każdemu sportowcowi, zarówno z treningu, jak i przede wszystkim, samych zawodów. Jak i czy w ogóle można temu zaradzić?

Czytaj więcej